The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Piter8787
Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16501
Stary 03.01.2019, 15:14
Bardzo prawdopodobne jest ze do konferencji nie dojdzie gdyż kto ma odpowiadać na pytania jak tam wszyscy umywają ręce to po pierwsze. Po drugie Vanna Ly prawdopodobnie nawet może mieszkać w Krakowie i robić sajgonki w jakimś chińskim speluno to by wyjaśniało jego wrażliwość na światło żeby go ktoś przypadkiem nie rozpoznał. Po kolejne te dwie ofermy jak już coś mówią to przynajmniej by uzgadnialy jedną wersję. On nie może lecieć do NY bo bo na bilet zapewne by nie miał nie mówiąc już o wizie przecież ten gość napewno nie jest żadnym Francuzem. Sytuacja jest patowa ale wszystko można jakoś rozwiązać to może być celowe działanie podkreślenie roli jaką w tym klubie robiły delfiny nagłośnienie tego. Bo poprzednia czwórka jak miała wchodzić to tego się obawiała teraz już wszyscy wszystko wiedzą o powiązania hej tego klubu z ganku sami mówi cała Polska i już raczej sharksom nie pomogła by zbiorowa akcja bojkotu meczów jakby nowi właściciele chcieli zrobić porządek. Bo wszyscy o tym mówią wszerz co tam się dzieje a tak znowu mogłoby być tak jak wcześniej ktoś chce coś zrobić dobrego ale sharksi i skok robią bojkot rozpowiadaja jak to ich klub ludzie rozwalają, tradycje itp. A tak jak już całą polska zobaczyła jak to wygląda to jedynie chyba bandytka by to bojkotowala. To może być celowe działanie nakierowane na głośne bardzo głośne patologie, które się tam działy tak żeby potencjał nowy własciciel nie wchodził i odrazu na mecze przychodziłoby po 300 osób. Nie mówię że to sarapata wymyśliła bo ona jest za głupia i z innej opcji ale możliwe że poprzednia czwórka. Oczywiście to tylko moja teoria z obserwacji wynikająca
Odpowiedz cytując
krzywy
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: Bochnia

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16502
Stary 03.01.2019, 15:15
Nie wyobrażam sobie oglądać w naszej ekstraklapie innego meczu niż z udziałem Wisełki. Toż to są muszą być strasznie męczarnie. W polskiej lidze każdy ogląda tylko mecze drużyny której kibicuje. Przypuszczam że jak Wisły nie będzie w lidze to odpadnie im z 10 % abonentów a na to nie mogą sobie raczej pozwolić.
od kołyski, aż po grób zawsze ukochany klub WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując
adfurle
Senior Member
 
 
Od: 09.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16503
Stary 03.01.2019, 15:17
TS jako skompromitowany twór zaraz może być wyruchany na gruntach. Chyba wszystko ku temu zmierza.
Odpowiedz cytując
MMTS
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2006
Skąd: 4 km od R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16504
Stary 03.01.2019, 15:18
Wisła ma wg danych NC+ w okolicach 130 tys aktywnych widzów, z czego większość z abnoamentami premium. Biorąc pod uwagę, że nawet 30% zrezygnuje z platformy to jest to ok 3 mln pln miesięcznie. Rocznie ok 35 mln pln.
Mają o co walczyć, więc koniec końców nie tylko Majchrowski jest zainteresowany uratowaniem Wisły.
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16505
Stary 03.01.2019, 15:19
W TSie nawet nie mają tak podstawowej wiedzy... i oni są pewni, że są teraz właścicielami?

Odpowiedz cytując
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16506
Stary 03.01.2019, 15:20
Sinoos napisał(a):Wyświetl post
Gdzieś mi się obiło kiedyś o uszy, że mecze Wisły regularnie ogląda przed TV ponad 100k widzów. Nie wiem ile w tym prawdy
To prawda, ale szacując ile osób opuści nc+ musisz brać pod uwagę:
- kibiców drużyny rywala,
- osoby oglądające mecze ekstraklasy w ogóle (nie tylko swojej drużyny)
- osoby, które mają nc+ nie tylko dla ekstraklasy ale i innych rozgrywek czy treści pozasportowych.

Mimo to myślę, że przynajmniej 20 tys. abonentów podziękuje.
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16507
Stary 03.01.2019, 15:20
MMTS napisał(a):Wyświetl post
Wisła ma wg danych NC+ w okolicach 130 tys aktywnych widzów, z czego większość z abnoamentami premium. Biorąc pod uwagę, że nawet 30% zrezygnuje z platformy to jest to ok 3 mln pln miesięcznie. Rocznie ok 35 mln pln.
Mają o co walczyć, więc koniec końców nie tylko Majchrowski jest zainteresowany uratowaniem Wisły.
Widzę, że już w księgowych ITI Neovision się bawimy.
Dziś, żeby mieć pakiet z C+ nie trzeba już płacić 100 zł. Gwarantuję Ci.
Odpowiedz cytując
Tonamini
Senior Member
 
 
Od: 08.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16508
Stary 03.01.2019, 15:21
No i cyk licencja zawieszona

https://eurosport.tvn24.pl/pilka-noz...ie,897082.html
Odpowiedz cytując
Jery
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Krakow D-303

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16509
Stary 03.01.2019, 15:22
W Netii jest za 40 zł. Ale na przestrzeni lat to i tak są kolosalne straty dla firmy.
Odpowiedz cytując
MMTS
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2006
Skąd: 4 km od R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16510
Stary 03.01.2019, 15:25
Nie księgowych, tylko gdzieś ostatnio był artykuł o wpływach NC+ z tytułu abonamentów w kontekście właśnie problemów Wisły i taka cyfra mi utkwiła. Pierwsza jest Legia z ok 150 tys, a razem z nami Lech na podobnym poziomie.
I zakładam że C+ można kupić w necie, za pośrednictwem kablówke itp. ale dla głownej platofrmy tak czy inaczej jest to utrata KLientów i gigantyczne sumy.
A tak przy okazji darowałbyś sobie nic nie wnoszącą kpinę, a raczej skup się na merytorycznej wymianie informacji.
Odpowiedz cytując
slkt
Junior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16511
Stary 03.01.2019, 15:30
No i licencja zawieszona.
Odpowiedz cytując
Piter8787
Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16512
Stary 03.01.2019, 15:33
Dzieje się źle i bardzo dobrze źle bo wisła upada. Ale dobrze bo jest sytuacja bardzo nagłośniona o tym co się w środku działo. Teraz już chyba nikt by nie przystał na zbiorowy bojkot, który miałoby zapoczątkować skwk lub sharks. Bo każdy wie co się dzieje i tylko chyba takimię drastycznych metodami można było to ukrucic. Po burzy zawsze wstaje słońce licencja co najwyżej jest zawieszona jeszcze mamy czas. Ja liczę że wszystko będzie dobrze
Odpowiedz cytując
Arronax
Senior Member
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16513
Stary 03.01.2019, 15:34
Już nocki nie można odespać masakra ile nowości ... jest jakaś ankieta odnośnie abonentów NC+?
Odpowiedz cytując
Gercu
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków - Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16514
Stary 03.01.2019, 15:34
https://sport.onet.pl/pilka-nozna/ek...krakow/l7sncjq


Cytat:
Jakub Błaszczykowski otrzymał od Vfl Wolfsburg zgodę na transfer do Wisły Kraków

No po prostu jaja
Odpowiedz cytując
Delgado
Senior Member
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16515
Stary 03.01.2019, 15:34
A tak w ogóle to chyba pora na wjazd na białym koniu pana filipskiego
Odpowiedz cytując
JacekFan
Senior Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16516
Stary 03.01.2019, 15:36
Już nawet Leśny 7 nam pomóc proponuje jesteśmy w czarnej dupie i już nawet chyba zwieracz się zamknął.
Odpowiedz cytując
JacekFan
Senior Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16517
Stary 03.01.2019, 15:38
Delgado napisał(a):Wyświetl post
A tak w ogóle to chyba pora na wjazd na białym koniu pana filipskiego
No właśnie pokaża filipski że masz jaja co masz zrobić w piątek zrób w czwartek..
Odpowiedz cytując
Savik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16518
Stary 03.01.2019, 15:38
Komunikat PZPN:
Na podstawie pkt. 4.3.5 lit. a i b Podręcznika Licencyjnego dla Klubów Ekstraklasy na sezon 2018/2019 i następne, Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN zawiesiła Klubowi Wisła Kraków SA przyznaną w dniu 15 maja 2018 roku licencję nr 14 na rozgrywki Ekstraklasy w sezonie 2018/2019 w związku z naruszeniem kryteriów P.02 i L.04 oraz punktów 4.2.2; 4.1.2.6 Podręcznika Licencyjnego.
Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN postanowiła zawiesić Wiśle Kraków SA licencję ze względu na niejasną sytuację prawną Klubu oraz w związku z licznymi naruszeniami postanowień Podręcznika Licencyjnego.

W pierwszej kolejności wskazać należy, że z Klubu wychodzą sprzeczne i niepokojące informacje. W dniu 22 grudnia 2018 roku Klub na swojej stronie internetowej poinformował, że Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA, jak również, że Zarząd oraz Rada Nadzorcza Klubu złożyły rezygnację. Następnie 2 stycznia 2019 roku Klub poinformował, że unieważniono umowę przejęcia Wisły Kraków SA przez Panów Vanna Ly i Matsa Hartlinga. Z kolei Pan Vanna Ly stoi na stanowisku, że skutecznie nabył akcje Klubu Wisła Kraków SA. W tym miejscu wskazać należy, że o żadnych z powyższych zdarzeń nie została poinformowana Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN, zgodnie z obowiązkiem informacyjnym wynikającym z kryterium F.07 oraz z pkt. 4.1.2.7 w przypadku zbycia akcji Wnioskodawcy lub Licencjobiorcy przez ich dotychczasowych akcjonariuszy, co bezsprzecznie stanowi ich naruszenie.

– Komisja podjęła decyzję o zawieszeniu licencji ze względu na brak kontaktu ze strony poprzednich bądź nowych właścicieli Wisły Kraków. Tak naprawdę wszystkie informacje dotyczące klubu czerpiemy tylko z doniesień prasowych, nie mieliśmy bezpośredniego kontaktu z władzami klubu. Nie wiemy, kto jest teraz oficjalnie właścicielem Wisły, kto zasiada na stanowisku prezesa i kto zarządza klubem. Rozumiemy, że wydarzyły się rzeczy formalne, o których my nie zostaliśmy formalnie poinformowani. Nie wiemy tak naprawdę, kto jest licencjobiorcą. To naruszenie zasad zawartych w Podręczniku Licencyjnym, stąd nasza stanowcza reakcja. W trybie natychmiastowym zawieszamy Wiśle Kraków licencję na grę w Ekstraklasie. Czekamy na formalne wyjaśnienia oraz informacje z klubu. Kolejny raz zaprosimy również uprawomocnionych przedstawicieli Wisły na najbliższe posiedzenie plenarne Komisji, aby przedstawili nam obecną sytuację właścicielską i finansową oraz plan działania na najbliższą przyszłość – powiedział nam Krzysztof A. Rozen, Przewodniczący Komisji ds. Licencji Klubowych PZPN.
CZY WYGRYWASZ, CZY NIE !!! ZAWSZE JA KOCHAM CIĘ !!!!
Odpowiedz cytując
Wisła V
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Stara Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16519
Stary 03.01.2019, 15:41
No właśnie Panie @filipski, może powiesz nam coś nowego odnośnie calego tego cyrku albo po prostu przyznaj się że nie miałeś żadnego sprawdzonego info, posyp głowę popiołem i zamilcz bo wychodzi na to że Twoja historia skończy się tak samo jak bomba regana - niewypałem

Odnośnie licencji dla Wisły rozumiem że w momencie jej zawieszenia aktywuje się klauzula na podstawie ktorej nasz tercet egzotyczny będzię musiał przelać bańkę Wiśle?
Powód: licencja
Ostatnio edytowane przez Wisła V : 03.01.2019 o godz. 15:43.
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member
 
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16520
Stary 03.01.2019, 15:42
Przecież napisał, że pojawi się tutaj jutro.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member
 
Od: 02.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16521
Stary 03.01.2019, 15:46
Pojawi się jutro sypnie ogólnikami i dostosuje fakty do swojich myśli.
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16522
Stary 03.01.2019, 15:46
....a, klub się wali, a Wy czekacie na jakiegoś po.... filipskiego, żeby Wam się tlumaczył?

Serio ....a?
Odpowiedz cytując
kha1
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Czeladź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16523
Stary 03.01.2019, 15:48
heoij napisał(a):Wyświetl post
....a, klub się wali, a Wy czekacie na jakiegoś po.... filipskiego, żeby Wam się tlumaczył?

Serio ....a?
Przerażające to jest.

Tak samo jak i zawieszenie...
Odpowiedz cytując
Wisła V
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Stara Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16524
Stary 03.01.2019, 15:48
nie czekamy tylko po prostu chcę żeby publicznie przyznał się że chuja wiedział i sypał ogolnikami.. Chociaż szczerze powiedziawszy przy tym całym cyrku i braku logiki już chyba nic mnie nie zaskoczy.. Trzeba czekac co przyniesie Nam kolejny tydzień, dzień godzina itd... a ty się okaże że Wanna rzeczywiście mial zawał
Odpowiedz cytując
Kryst
Junior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16526
Stary 03.01.2019, 15:52
Niesamowite, że ktoś jeszcze wspomina o tym skompromitowanym dzbanie mitomanie filipskim, w momencie kiedy są ważniejsze sprawy niż anonimowy bajkopisarz z forum, który nigdy nie podał żadnego konkretu.
Odpowiedz cytując
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16527
Stary 03.01.2019, 15:53
Gercu napisał(a):Wyświetl post
https://sport.onet.pl/pilka-nozna/ek...krakow/l7sncjq


No po prostu jaja
Jaja to się dopiero zaczną. Będziemy na ustach Europy tylko nie ze względu na wynik sportowy. TS podpisał nie wiadomo co i blisko 2 tygodnie od podpisania zreflektowali się, że trzeba przeanalizować co podpisali. Jeszcze wyjdzie na to, że sprzedając SA oddali grunty należące do ... TS. Skoro nie przeczytali przed podpisaniem, tamci mogli wpisać cokolwiek w umowę. Jest to irracjonalne i nieprawdopodobne, że aż możliwe. W tym cyrku już chyba, nie będzie mnie w stanie zaskoczyć.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16528
Stary 03.01.2019, 15:54
Już po Arseniću, brawo, teraz następni, zanim TS się ocknie to nie będzie już 3/4 drużyny.

https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...857.1487749943
Odpowiedz cytując
Bogdan81
Senior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16529
Stary 03.01.2019, 16:02
petred napisał(a):Wyświetl post
Należę do socios bo wierzę, że to jest środowisko ludzi którzy naprawdę mają Wisłe w sercu. Ktoś nie chce do nich należeć, nie ufa im ma prawo. Ale nie ma prawa ich oczerniać nie mając pojęcia jak to stowarzyszenie działa.
Dyskredytowanie Socios jest jak najbardziej na rękę kumatym. Jeśli Socios będzie kilka tysięcy, powtórka z delegatami z sekcji Trenuj Sporty Walki nigdy ale to nigdy nie przejdziie.


Za oskarżanie Socios o związki ze skompromitowaną ekipą powinien być dożywotni ban w obecnej sytuacji. Takie głosy świadczą o lobbingu na rzecz gangsterki albo o głupocie.
Odpowiedz cytując
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16530
Stary 03.01.2019, 16:03
Wierzysz, że TS się ocknie? To już jest koniec. Ciekawe czy na sezon 2019/20 ktoś sformułuje sekcję piłkarską?!
What's new?

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:30.