
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2012
Skąd: Krk
Offline |
#17
|
|
Framat... ręce opadają... jakbyś całe życie nie pracował na etacie to być może inne miałbyś rozumowanie...
Nie chce mi się nawet dyskutować na temat pisu bo nie ma o czym - jesli ktoś uważa, że ta partia czyni dobro społeczne powinien jak najszybciej udać się do zakładu zamkniętego i przyjmowac silne leki lub LOBOTOMIE sobie zrobić - innego wyjścia nie widze w takiej sytuacji. Framat na koniec zapytam ile dzieci ma modelka z Warty Poznań i czy pobiera 500+ - nie musisz w sumie odpowiadać ![]() "Gospodarczy komuniści w przebraniu katoliko-patriotów, z poparciem nieświadomego i przekupionego tłumu robią z naszego pięknego kraju swój folwark."
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 28.11.2018 o godz. 22:04.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|