
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Zbiórka pieniędzy Kibice Piłkarzom | |||
| Tak podoba mi się ta akcja deklaruję przekazać darowiznę |
|
80 | 72,73% |
| Nie, w inny sposób wesprę klub |
|
30 | 27,27% |
| Głosujących: 110. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2006
Offline |
#32
|
|
Dokonałem obiecanej wpłaty a zarzut, co do mojego poprzedniego wpisu jest śmieszny. 10 zł, to dla większości naprawdę znikoma kwota a przy olbrzymiej liczbie wpłat tworzy potężny kapitał. dziwię się, że ktoś to neguje, bo właśnie w ten sposób powinniśmy zadziałać, wpłać 10 zł uratuj Wisłę... co do akcji miałem mieszane uczucia, jednak teraz zmieniłem zdanie. będę ją promował w każdy możliwy sposób i być może jeszcze wpłacę jakieś pieniądze (tym razem nie obiecuję ile ;-) ). dlatego wszyscy na pokład i do dzieła. co do dwóch ostatnich meczów, oczywistym jest, że będzie promowana obecność na stadionie, ja postaram się kogoś namówić żeby przyszedł i ewentualnie kupić komuś bilet. PAMIĘTAJCIE, ŻE TERAZ TO MY JESTEŚMY SIŁĄ, DUMĄ I NADZIEJĄ WISŁY...
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|