sandomingo napisał(a):

120 tysięcy rocznie na poziomie ekstraklapy to kropla w morzu potrzeb.
Ale na poziomie 4 czy 3 ligi to mogą być pieniądze nie do przecenienia.
Szanujmy to, co jest - tych 150 członków na dzień dzisiejszy to jest naprawdę niezły wynik, choć mam nadzieję że będzie lepiej!
|
Dokładnie organizujmy sie mobilizujmy bo jak się wszystko dobrze ułoży to sobie będziemy jakieś fajne akcje robić albo w szkółkę inwestować np. ale jak przyjdą czarne dni to grupa kilkuset socios może być jedynym realnym kołem ratunkowym.