The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 21.11.2018, 16:41
To co teraz napiszę pewnie jest głupie, na pewno jest głupie ale z drugiej strony wygląda na to że my stoimy nad przepaścią i za 4-5 tygodni może nas nie być.

Ostatnio wypowiadali się Ziętek i Kwiecień, którzy zadeklarowali chęć kupna klubu, przedstawili swój planowany wkład około 4,5-5 mln rocznie.
Ziętek+Kwiecień (4mln=4 mln) co miałoby iść na funkcjonowanie klubu, pozostałą część miałby wykładać ktoś trzeci i to miałoby iść na spłatę zobowiązań.

Nie chcą więc wchodzić bo nie mają trzeciego do brydża.
Wiem że Stowarzyszenie Socios póki co raczkuje, jest mało członków ale sami widzicie że coraz więcej osób wstępuje. Ja sam przystąpię w styczniu (wcześniej brak możliwości), ale darowizna na pewno jakaś poleci ode mnie do tego czasu. Wśród moich znajomych też jest część osób która ma przystąpić w grudniu/styczniu.

Może jako socios, w imię zasady że tonący brzytwy się chwyta warto byłoby się skontaktować z tą 2 inwestorów, może moglibyśmy być tym trzecim. Całość kwoty szłaby na spłatę zaległości, plus cykliczne akcje kupna biletów dla dzieci z DD, szkół etc.

Wiem że póki co to pewnie nasze roczne składki wynoszą 200-300 tys. ale musimy próbować, być może za kilka miesięcy będziemy w stanie wkładać 1-2 mln PLN do budżetu?

Musimy próbować wszystkiego, zarządzie Socios, przemyślcie to? Walczmy!!!!!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:07.