
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
Wyświetl wyniki ankiety: Wysokość składki minimalnej |
|||
| 50zł |
|
118 | 53,15% |
| 100zł |
|
104 | 46,85% |
| Głosujących: 222. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 05.2015
Offline |
#11
|
|
Super sprawa z tym socios, ja co prawda się nie deklarowałem, natomiast jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli to od początku roku wchodzę w ten biznes. W międzyczasie poleci ode mnie też jakaś darowizna na pewno.
Mała uwaga. Bądźcie nieco aktywniejsi na twitterze. Stosunkowo dawno (4 dni temu) z tego co widzialem było ostatnie szczegółowe podsumowanie liczby uczestników socios. To nakręca ludzi. Warto o tym trąbić. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|