
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D
Offline |
#11
|
|
Majchrowski wygrał, bo nie miał z kim przegrać.
PiS, PO i reszta mają w ostatnich latach wybory prezydenta Krakowa w głębokim poważaniu. W tym roku PO się podłączyła pod Majchrowskiego, bo nawet nie miała pomysłu kogo wystawić w wyborach. Teraz ogłaszają wielki sukces a podejrzewam, że jakby wystawili kogoś od siebie, to nawet z Gibała by ten ktoś przegrał. Może jak Majchrowski rzeczywiście nie będzie kandydował w następnych wyborach, to któraś partia od siedmiu boleści, wystawi w końcu poważnego kandydata w Krakowie a nie jakiegoś pajaca z łapanki. ![]()
Wisła Kraków
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|