
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2006
Offline |
#11
|
|
Według mnie to Stolar się trochę pogubił. Arsenic nie sprawdza się w pomocy, jest zbyt drewniany. Trzeba było cofnąć go do obrony, kosztem Pietrzaka, który gra koszmarnie. W środku właściwie nie mamy większego wyboru na dziś i pozostaje tylko grać Kort Bascha, chociaż oboje obniżyli strasznie loty. Kostal na ławce i zabieramy sobie atut w postaci skrzydłowego . Paweł Brożek niewidoczny, , nie lepiej próbować szybkiego Bartosza w ataku ?
Piast postawił ciężkie warunki nic dziwnego ze przegraliśmy. Trzeba było pojechać Sosnowiec tym co się sprawdza, a nie kombinować z Brożkiem... ![]()
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|