
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Member
Od: 08.2007
Skąd: Kwidzyn
Offline |
#11
|
|
Taka "gra", jaką dzisiaj zaprezentowała nasza drużyna, powinna być zabroniona. Po dzisiejszym "popisie" w zasadzie żaden z zawodników nie powinien być pewny miejsca w składzie na mecz z Lubinem.
Ale żeby pisać o zmianie trenera na poważnie (bo zakładam, że nie był to żart ani ironia), to jednak trzeba mieć coś nie tak z głową, emocjami lub jeszcze z czymś innym. Przydałby się ban dla takiego dzbana/dzbanów - ot tak, profilaktycznie. Od początku sezonu mamy takie a nie inne okoliczności przyrody. Pomimo nich trzymamy się w pierwszej ósemce. Ostatnio nie idzie, ale myślę, że to nie powód, aby w sobotę nie zadbać o przyzwoitą frekwencję na koniec "zasadniczej" rundy jesiennej. ![]()
Kurde faja!
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|