
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: KWIDZYN
Offline |
#11
|
|
W temacie podstawienia Meresińskiego przez Sharksów - tutaj nic się nie spina.
1. TS chciało nabyć udziały w SA, ale nie dogadało się z Telefoniką. 2. Meresiński położył na stół tak lipne papiery, że gdyby Telefonika tylko chciała, to by temat zablokowała (chyba, że dział prawny ma z przypadku - a w to nie wierzę). 3. Koniec końców TS przejmuje SA po przepychankach, prośbach i groźbach. Jeśli prawdą to jest, że Meresiński był podstawiony, to: - co TS zyskało na tym, że nabyło SA "na około"? - Co Telefonika zyskała na tym, że sprzedała Wisłę przez Meresińskiego, a nie bezpośrednio do TS? Z niecierpliwością czekam na to, jak logicznie poukładał to Jadczak. Jeśli wyjdzie z założenia, że Telefonika o niczym nie wiedziała, to się ośmieszy. Jeśli zasugeruje uczestniczenie w wałku przez Telefonikę - tutaj zapewne BC nie odpuści i skończy się w sądzie. Gdyby nie to, że dotyczy to naszego ukochanego klubu, to mógłbym powiedzieć, że nie mogę się doczekać kolejnego odcinka... ![]()
Wisła Kraków & MUFC RULEZ.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|