The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Arek95
Senior Member
 
 
Od: 07.2017
Skąd: Gród Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 26.09.2018, 16:16
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli Plewka będzie zdatny do gry to też nie miałbym nic przeciwko jego występowi od początku.
Plewki we wczorajszym meczu można się było doszukiwać na początku jak wychodzili z tunelu, przerwie, jednej akcji gdy przejechał obrońcę i na koniec jak schodzili do szatni. To jeszcze nie jest wystarczający poziom, żeby się przebić do pierwszej 11.

sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Jak to zwykle z Kielcami będzie ciężki, fizyczny mecz.
Pytanie jak nasi zniosą te dodatkowe 120 minut i po drugie co z Halilovicem i Wojtkowskim - choć raczej nie zagrają.
Pierwsza część zdania słuszna, mecz zapowiada się na bardzo wyrównany do ostatniej sekundy. Zawsze ze scyzorykami mieliśmy problemy więc wypadało by to w końcu przełamać?
Halilović? Chyba "oszczędzany" żeby zagrać 90 minut jako defensywny w meczu sobotnim. Wojtkowski się rozchorował, ponoć grypa.

Mam nadzieję, że po dwóch słabych meczach zagramy na 150% i zaangażowaniem niemal jak w Poznaniu. Co do zmian w wyjściowym składzie? Buchalik pokazał, że grą na przedpolu zjada Lisa. To może się znacznie bardziej przydać np. przy stałych fragmentach dla Kielc gdzie są wysocy obrońcy bardzo dobrze grający głową. Lisa gra lepiej nogami, a rozgrywania piłki jakoś nie widzę, ponieważ korona może wyjść trochę bardziej defensywnie i czekać na kontry. Ponad to duet stoperów Arsenić - Wasilewski. Z całym szacunkiem do Sadloka, ale ostatnie mecze to ON przyczynia się do największego smrodu pod bramką. Źle się ustawia, niepotrzebnie wchodzi z piłką między obrońców na 40 metrze zostawiając zajebistą dziurę z samym Wasylem na środku, a ofensywnie przysposobiony Pietrzak nie nadąży wrócić za akcją. Wiecznie młody Brożek i Boguski na ławce, żeby wejść w 75 minucie, na skrzydłach Kostal z Imazem. Trzymanie Jesusa na środku to trochę moim zdaniem marnowanie jego potencjału szybkościowego, bo w zeszłym sezonie wywalczył tym kilka bramek i asyst własnie odrywając się od linii obronnej przeciwnika.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:54.