
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#22
|
|
Myślę, że kto jak kto ale on sam najbardziej jest świadomy swoich wad. Obowiązkiem zresztą powinno być ogladanie powtórek swoich meczów i ocena każdej sytuacji.
Nie chodzi mi o wybaczanie wszystkiego, ale o wytykanie kazdego błędu. Bramkarz w odróżnieniu od piłkarza z pola nie moze sobie pozwolić na 10 strat w meczu ktore ujda w tłumie. Natomiast naprawdę mając w pamięci wiele występów Buchalika, Miśka, nawet Pareiki, Pawelka czy Majdana można wskazac dziesiątki ich błędów które nie powinny sie zdarzyc tak "doswiadczonym" zawodnikom. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|