
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#11
|
|
Dlaczego panikujecie?
To, że Wisła milczy nie znaczy, że nie działa. Gdyby było tragicznie to sponsorzy z miejsca by się wycofali. Zarząd jest w kontakcie ze sponsorami prywatnie. Pisma LVbet jest dla alibi by nikt nie mógł napisać, że popierają gangsterów z Wisły. Bądźmy cierpliwi i poczekajmy co będzie po zebraniu zarządu. I bardzo dobrze, że nie bawią się w wymiane postów na TT bo to dziecinne. Duże firmy jak Wisła idą po prostu do sądu i walczą tam o swoje. Może wygrają może nie, ale nie panikowałbym na waszym miejscu. Drugą rzeczą jest sam Twitter. Jadczak może blokować ludzi, którzy mu uprzykrzają życie. Dzięki temu wy tam wchodząc i czytając jego posty oraz komentarze myślicie, że ma 100% poparcia. Zwykła Manipulacja. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|