PSYCHOLTSW napisał(a):

|
Lech w tym roku, to będzie frekwencja na poziomie 10-12 tys, kolejka przed świętami i izima... także odpadnie nam jeden dobry mecz...
|
niekoniecznie. zobaczymy na którym miejscu będziemy my i na którym amica i jaki będzie termin (chyba najlepsza sobota popołudniu, nie wieczorem) i jaka będzie pogoda - daj Boże plus 10

co do terażniejszości - przegraliśmy wczoraj marzenia o fajnej (18?20?) frekwencji na meczu z koroną.
jak jeszcze przegramy pp to 12 tysięcy będzie sukcesem.
Mam nadzieję, że kopacze i osoby w klubie zdają sobie sprawę, że takie popisy i wynik jak wczoraj tj. parę tysięcy ludzi w plecy na kolejnym meczu. Eurosport2 jest dużo bardziej dostępny niż canal i dużo więcej niż zwykle potencjalnych widzów na k miało szansę to zobaczyć.