The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 21.09.2018, 14:28
Raz Jadczak pisze, że do 2029 i jest tego pewien, potem, gdy mu się wytknie że do 2019, wrzuca aneks, że jednak do 2025, choć rzeczniczka wciąż mu tłumaczy, że tak też nie jest.

I teraz trzy uwagi:
1) pieprzy ten facet trzy po trzy,
2) skąd on ma te skany?
3) czego to wszystko ma dowodzić?

funkykoval napisał(a):Wyświetl post
@Żuraw91
Nick Hives4 Ci się znudził, czy po prostu ze względu na bana, musiałeś założyć nowe konto ? - sposób pisania i przedstawiania spraw, daje mi podstawę do takiego zapytania......
Mam to samo wrażenie.

Taki sobie ten komunikat do kibiców. Skąd w ogóle ten newsletter? Jak się do niego zapisać?

Jestem w stanie uwierzyć, że przyjęto taką taktykę, chociaż nie wydaje się najlepsza; a do tego w komunikacie są błędy (już w pierwszym zdaniu) i nieścisłości (jak można zbierać materiały poprzez zniesławienie? to nielogiczne). Przyjmuję na dobrą wiarę, że oni tam mają teraz masę pracy i nerwów, stąd te błędy.

Moją uwagę zwrócił ten fragment:
Cytat:
Autor materiału uporczywie nagabuje telefonicznie osoby związane z klubem i sponsorów próbując wymóc na nich odejście z klubu co ma zapobiec napisaniu przez niego stosownych tekstów w mediach o tym, że „popierają bandytów”.
No, to wóz albo przewóz. Ktoś tu gra poniżej pasa. Albo dziennikarz oszalał/przesadził z gorliwością, albo klub brzydko manipuluje kibicami.
Ostatnio edytowane przez czaro : 21.09.2018 o godz. 14:38.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:48.