
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2004
Offline |
#11
|
|
|
Raz Jadczak pisze, że do 2029 i jest tego pewien, potem, gdy mu się wytknie że do 2019, wrzuca aneks, że jednak do 2025, choć rzeczniczka wciąż mu tłumaczy, że tak też nie jest.
I teraz trzy uwagi: 1) pieprzy ten facet trzy po trzy, 2) skąd on ma te skany? 3) czego to wszystko ma dowodzić?
Taki sobie ten komunikat do kibiców. Skąd w ogóle ten newsletter? Jak się do niego zapisać? Jestem w stanie uwierzyć, że przyjęto taką taktykę, chociaż nie wydaje się najlepsza; a do tego w komunikacie są błędy (już w pierwszym zdaniu) i nieścisłości (jak można zbierać materiały poprzez zniesławienie? to nielogiczne). Przyjmuję na dobrą wiarę, że oni tam mają teraz masę pracy i nerwów, stąd te błędy. Moją uwagę zwrócił ten fragment: Cytat:
Ostatnio edytowane przez czaro : 21.09.2018 o godz. 14:38.
![]()
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|
||
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|