
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2005
Offline |
#11
|
|
No i Miga napisal wszystko wymieszal. Co ma obecna afera to zaleglosci finansowych ktore sa od lat?
"Misiek uciekl z Polski" - nie wiadomo czy uciekl czy przez przypadek wyjechal.. "odkupić go podejrzana niemiecka grupa Stechert" przeciez ku**a Miga pisal o tym i pisal, ze bogata firma i ze super. Zamiast sie skupic na aferze obecnej miesza watki, fakty opisuje wszystko jak leci. Zamiast sie skupic na obecnym problemie i drazyc to po lebkach i research w google. I jeszcze ciekawa rzecz ile Wisla zarabia na wynajeciu na silownie ![]()
Ostatnio edytowane przez bódyń : 21.09.2018 o godz. 09:30.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|