The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
masada
Senior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 20.09.2018, 13:59
Ćmy ogłosiły, że od dziś bojkotują świecę. Powodzenia
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 20.09.2018, 14:41
Bez jaj, to jest już jawna prowokacja.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Don Donson
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 21.09.2018, 06:54
Czy ktoś z namiętnie krytykujących zarząd z góry na dół zadał sobie pytanie gdzie byśmy byli bez tego zarządu teraz? Gdzie bylibyśmy z Meresińskimi albo innymi Stechertami?


Póki co mamy Państwo prawa i wsadza się do paki ludzi, którym udowodni się winę.
Niech Państwo udowodni winę i wsadzi kogokolwiek jak ma dowody, bo na razie tylko dziennikarzyny pieją o byle czym.


Powielane są wątki wieloletnie.
Siłownia - wielkie mi coś. Mają wynajęte. Płacą? Jak płacą to ok.
Czy na samej siłowni odstawia się jakiś kryminał? Nie. To nie ma podstaw do podważania istoty umowy najmu. Obiektywnie jest to jeden z najlepszych o ile nie najlepszych tego typu przybytków w mieście, w którym nikt się do Ciebie nie przywali, bo sami swoi chodzą.


Przestańcie już cisnąć ten temat, bo mało kto zna jakiekolwiek szczegóły a głupimi domysłami dolewacie oliwy do ognia.


Krytyka piłkarzy dotycząca koszulek jest nie na miejscu. Piłkarz jest od grania jak dupa od srania. Już widzę, jak Prezes TVN mówi Jadczakowi, żeby ten jechał do Koziej Dupy zrobić reportaż o tym jak dziki się parzą w puszczy a ten mówi nie pojadę, bo mi się ten temat nie podoba.
Nawet jeżeli podjęta została decyzja na szczeblu zarządu żeby koszulki ubrać to pracownik miał obowiązek (wynikający z kontraktu żeby było jasne) koszulkę ubrać jeżeli nie godziła w niczyje dobro.
To jest spółka akcyjna z władzami a nie folwark albo uzwiązkowiona kopalnia.


Głowacki albo Stolarczyk mówił, że w Wiśle zostali Ci, którzy chcieli.


Nie piszcie może o temacie "H" bo przez Was legenda przerośnie rzeczywistość.


Ktoś tu pisał w wzorcach z Włoch...Boże ludzie wy się zastanówcie i poczytajcie trochę literatury.
PS:(...)Skąd ta lojalność?
Kamil Kosowski: "To jest lojalność wobec herbu, wobec kibiców, nie wobec właściciela."
"de oppresso liber"
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 21.09.2018, 11:56
Don Donson napisał(a):Wyświetl post
Czy ktoś z namiętnie krytykujących zarząd z góry na dół zadał sobie pytanie gdzie byśmy byli bez tego zarządu teraz? Gdzie bylibyśmy z Meresińskimi albo innymi Stechertami?

...
Don, niezależnie czy zarząd to były słupy Miśka i Ziela czy nie to postawienie w zeszłym roku celu "puchary" było polityką samobójczą. Ktoś się bawił w Cupiała bez pieniędzy Cupiała. Jakby Wisła nie miała aż tak przesrane w finansach to może nie byłoby ataku. A wynik po zeszłym roku się nie poprawił.

A to pojawiło się na WP; "dlaczego Cupiał nie wróci do Wisły": https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...lawa-cupiala-g


lukaszsz86 napisał(a):Wyświetl post
O tych zaległościach w wypłatach to piszą średnio co 2 miesiące, ale jakoś jeszcze nikt z tego powodu kontraktu nie rozwiązał, a wręcz przeciwnie w drużynie panuje świetna atmosfera co wszyscy podkreślają, a piłkarze podpisują nowe kontrakty.
Zresztą temat zaległości jest dla dziennikarzy wygodny bo wiadomo że jakieś są więc nikt ich nie posadzi że piszą nie prawdę
I nikt do grudnia pewnie nie rozwiąże. Za to jak tylko będą oferty w zimie to już będzie inaczej. Więc byłoby dla wszystkich lepiej, gdyby piłkarze mieli płacone. I jak do tego musi ktoś zrezygnować, to niech dla dobra Wisły zrezygnuje. Kurczowe trzymanie się stołków nie pomaga.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 21.09.2018 o godz. 12:05.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 21.09.2018, 12:04
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
A to pojawiło się na WP; "dlaczego Cupiał nie wróci do Wisły": https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...lawa-cupiala-g

Wiarygodne źródło. Jeden z najbogatszych Polaków przestraszył się dwóch małolatów w krótkich spodenkach.

Przestańcie łykać to gówno w końcu !!!
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 21.09.2018, 12:15
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Wiarygodne źródło. Jeden z najbogatszych Polaków przestraszył się dwóch małolatów w krótkich spodenkach.

Przestańcie łykać to gówno w końcu !!!
Poproście Cupiała by zdementował.
Na razie dominuje narracja Szymona J.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
cash_X
Senior Member
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 21.09.2018, 12:33
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Poproście Cupiała by zdementował.
Na razie dominuje narracja Szymona J.
Ciekawe jak długo. Sama sprawa z umową najmu już mu pod tyłkiem ogień rozpaliła. Zaczyna się miotać, bo wie, że dał dupy po całości.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:20.