
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2010
Offline |
#11
|
|
Promocja przedsiębiorstwa "klub piłkarski" w Polsce to zadanie trudne, dość kosztowne i bardzo podatne na wszelkie zawirowania wokół klubu. Dodatkowo - promocja taka wymaga odpowiedniej strategii i kompetentnej osoby odpowiedzialnej za wdrażanie tej strategii w życie. Z cały szacunkiem, ale jeśli Wisła ma problem z promowaniem poszczególnych meczy, a frekwencję nakręcają sami kibice, to nie bardzo wiem, kto miałby w Klubie odpowiadać za tak skomplikowaną rzecz jak PR drużyny sportowej jeszcze na tak trudnym terenie, jakim jest Kraków (ze wszystkimi jego atrakcjami, konkurencyjnym klubem w Ekstraklasie i obecną otoczką wokół klubu). Profesjonalna Agencja PR nie wchodzi w grę ze względu na ceny.
![]()
Czesiu... Co ty robisz zarazo
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|