The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Socios Wisła Kraków
Junior Member
 
 
Od: 08.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 02.09.2018, 15:11
W odpowiedzi na pytania, które zaczęły się pojawiać, informujemy:

1. Zarząd oraz Komisja Rewizyjna "Socios Wisła Kraków" za swoją działalność nie pobiera wynagrodzeń.

2. Zarząd "Socios Wisła Kraków" co miesiąc publikować będzie informacje finansowe tak, by dzięki przejrzystym i transparentnym finansom budować wiarygodność.

3. Źródłem finansowania "Socios Wisła Kraków" będą przede wszystkim składki członkowskie oraz darowizny.

4. Składki członkowskie ustalono na poziomie 50, 100 oraz 200 zł miesięcznie.

5. W zależności od wysokości wpłacanej składki, członkowie "Socios Wisła Kraków" nabędą swego rodzaju "rangę" oraz "siłę" głosu dotyczącą celu, na który zostaną wydane zebrane środki finansowe:

- 50 zł miesięcznie - "Srebrna Gwiazda", siła głosu - 1;
- 100 zł miesięcznie - "Złota Gwiazda", siła głosu - 2;
- 200 zł miesięcznie - "Biała Gwiazda", siła głosu - 4.

6. Szczegółowe zasady dotyczące zliczania głosów Socios i podejmowania przez nich decyzji o przekazywaniu pieniędzy będzie opisywał stosowny Regulamin, nad którym pracujemy (liczymy na Wasze sugestie).

7. Wszyscy Członkowie Zwyczajni Socios Wisła Kraków mają po jednym głosie podczas Walnego Zgromadzenia Stowarzyszenia.

8. Chcemy klubowi przede wszystkim pomagać finansowo, dlatego nie planujemy wprowadzania dla Socios np. zniżek na karnety, rabatów na gadżety klubowe itp. Rozmawiamy jednak z klubem na temat innego rodzaju - wg nas zdecydowanie bardziej ciekawego - "uhonorowania" Socios.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:34.