
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2016
Offline |
#11
|
|
W sądzie jak to w sądzie. Rejestracja stowarzyszenia w Krakowie potrafi trwać miesiąc, potrafi i pół roku, zależnie od tego, na czyje biurko trafi wniosek...
Kiedyś miałem sytuację, że dwa dokładnie takie same statuty, różniące się tylko nazwą i celami, składałem praktycznie równocześnie. Jedno zostało zarejestrowane przez sędziego od strzała, w drugim referendarzowi odbiło i zaczął się domagać nie wiadomo jakich zmian, co przedłużyło rejestrację o kilka miesięcy. Ot, polska rzeczywistość. W każdym razie, po szczęśliwej rejestracji, opublikujcie jednak cały statut, nie tylko preambułę ![]() |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|