The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Toeju
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 25.08.2018, 09:14
Toeju napisał(a):Wyświetl post
Gramy składną, poukładaną piłkę.. brakuje wykończenia z przodu. Jeżeli zachowalibyśmy troszkę zimnej krwi mielibyśmy 3 domowe zwycięstwa.. no ale nie ma co gdybać. Obecnie po 4 meczach strzeliliśmy 3 gole - słabo. Straciliśmy również 3 - w tym jednego z karnego a drugiego bezpośrednio z rzutu wolnego.
Pierwszą 11-stkę mamy solidną i dopóki nie przydarzą się kontuzję, dopóty możemy grać bardzo fajny futbol. Nie jestem przekonany czy zmiennicy dadzą odpowiednią... jakość, na wypadek gdyby mieli wejść do 1 składu.

Nie miałem przyjemności obejrzeć żadnego dotychczasowego meczu Kolejorza, ale 4/4.. 12 pktów.. dobrze weszli w ligę i choć odpadli z LE to swój poziom z Ekstraklasy pewnie podtrzymają i zapowiada się ciekawy mecz.. przynajmnmiej na taki liczę.

Oczywiscie faworytem meczu jest Lech, ale nie skreślałbym tutaj naszych chłopaków, liczę na troszkę większą skuteczność i otwarty mecz z obu stron. Niech wygra lepszy.
Już zupełnie na chłodno.
Trener Stolarczyk zaskoczył mnie zmianą skrzydłowych. Była to dobra zmiana, dynamika tych chłopaków była dla nas zbawienna patrząc z perspektywy całego meczu.
Lech zaczął bardzo dobrze, nie wiem czy to my przespaliśmy początek meczu, czy to Lech zaczął aż tak dobrze.. może i jedno i drugie. Po pudle Amarala na pustaka powiedziałem sobie.. "cóż staliśmy się ofiarą swojej wysokiej, otwartej gry.. dziś Lech nas wypunktuje".. Spodziewałem się powrotu z Poznania z piątką w sieci.. Bramka kontaktowa Kostala była bardzo ważna.. otwarcie drugiej połowy jeszcze ważniejsze. Zespół uwierzył, że po.. słabym początku jest w stanie urwać tu punkty. Co było dalej wszyscy widzieliśmy.
Oczywiście wynik cieszy, pogrom na stadionie w Poznaniu na pewno napawa dumą.. ale ja mam z tyłu głowy że w pewnym momencie mogło być 3:0 i atmosfera na forum nie byłaby taka wesoła.

Po części po tym meczu zrozumiałem, dlaczego Lech nie gra dalej w Pucharach..

Brawo drużyna.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:47.