
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2011
Offline |
#11
|
|
Imponujące.
Z przyjemnością się patrzy na tę DRUŻYNĘ, na jej konsekwencję, atmosferę, zaangażowanie, na radość jaką czerpią z gry w piłkę. Po 5 kolejkach, mogę już to powiedzieć - pomyliłem się co do Macieja Stolarczyka. Przyznaję to z radością. Warto wspierać tych chłopaków, bo wreszcie drużyna ma charakter. Kosmiczny mecz Kostala, fantastyczna forma Zdenka, reszta więcej niż przyzwoita. Martwi tylko bardzo, bardzo niepewny Lis w bramce. Miejmy nadzieję, że to wynik stresu i braku pewności siebie, wynikających z braku rozegranych minut. Brawo Panowie. ![]()
vel HatefulRespect
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|