
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#11
|
|
To bym jakoś inaczej zredagował. Wydźwięk jest taki: dawaj kasę i sp..aj. Nie podoba mi się to nie tylko z PR-owego punktu widzenia, ale także dlatego, że tak po prostu nie jest. Oczywiście, że punktem wyjścia jest jest chęć pomocy klubowi. Natomiast przewidywane są m.in.:
- mechanizmy pozwalające na kontrolę tego na co przekazywane będą środki, - możliwość uczestniczenia we wspólnych projektach z klubem. Nie planujemy w najbliższej przyszłości, ponieważ nie można podjąć takiej decyzji tylko na podstawie szacunków ilu socios będzie. Gdyby okazało się, że socios jest bardzo dużo i wsparcie dla klubu jest znaczące, to zakup akcji klubu nie jest niemożliwy. Jeśli ktoś wymaga od socios deklaracji, czy grupa zakupi akcje klubu to powiem: Nie. Ale nigdy nie mów nigdy. Są pomysły w jaki sposób pomóc klubowi, natomiast wiążące decyzje nastąpią, gdy grupa socios zostanie utworzona i właśnie ona zdecyduje.
Ostatnio edytowane przez rav : 07.08.2018 o godz. 11:41.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|