
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
|
|
https://www.transfermarkt.pl/lukasz-.../spieler/78508 - tego zawodnika mogliby zaaatrudnić.
![]()
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
|
|
|
|
ANAJNARAB
Od: 05.2004
Skąd: od siebie
Offline |
|
|
A Maki nadal mają nadzieję że kiedyś zagrają w Wiśle. Pomijając wszystko bardzo sympatyczne chłopaki.
![]()
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
|
|
Obu się kończą kontrakty za rok, więc lepszej sytuacji do ich powrotu już nie będzie. Pewnie jako uzupełnienie kadry by się przydali.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2005
Offline |
|
|
A skąd ta pewność, że chcą grać w Wiśle? W sumie w sile wieku... 27 lat
![]() |
|
|
|
ANAJNARAB
Od: 05.2004
Skąd: od siebie
Offline |
|
|
Z wczorajszej lig + . Co prawda jeden pan też w tym programie pomidora obiecywał, ale wyglądało to prawdziwie
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2015
Offline |
|
|
Według mnie jeśli chodzi o optymalne rozwiązania na tą chwilę to potrzebujemy tylko (albo aż) 2 nowych zawodników dających odrazu jakość do pierwszego składu - napastnika i defensywnego pomocnika. Ów defensywny pomocnik powinien grać w głębi pola razem z Bashą gdzie świetnie się będą uzupełniać, natomiast Korta przesunąłbym na pozycję nr 10 gdzie rywalizowałby z wracającym do zdrowia Haliloviciem , gdyż trener robi mu krzywdę oraz zespołowi cofając go do głębi pola bo tam traci swoje walory i potencjał. Nowy napastnik powinien być bardziej w technicznym stylu,sprawdzający się w grzę kombinacyjnej i balansujący na linii z obrońcami przeciwnika. Reszta pozycji dobrze obsadzona. Takie moje zdanie i powinno być cacy jeśli obejdzie się bez kontuzji
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: Sektor XI
Offline |
|
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław
Offline |
|
|
Bardziej niż defensywny pomocnik potrzebny byłby ogarnięty i szybki skrzydłowy poza Małeckim, Imazem, Boguskim i Kostalem nie mamy nikogo, a jeżeli Imaz zostałby sprzedany, to sytuacja na skrzydłach byłaby dosyć dramatyczna
![]()
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
|
Poza tym z Pietrzaka mógłby być też niezły skrzydłowy i aż dziwne że nikt nie chce tam go wypróbować. Są pozycje bardziej palace... |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław
Offline |
|
|
Bartosz pokazywał się z niezłej strony ale to było jakiś rok temu, ostatnio nie miał za wielu okazji do gry na skrzydle - w Sandecji był ustawiany na prawej obronie. Oczywiście warto go spróbować, ale w razie odejścia Imaza wolałbym aby doszedł klasyczny szybki skrzydłowy niż kolejny defensywny pomocnik....
![]()
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
|
|
Dawac Makow do Wisly, oczywiscie nie teraz ale jak skoncza im sie za rok kontrakty.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2015
Offline |
|
|
W naszej sytuacji w grę wchodzi tylko szukanie piłkarzy z wolną kartą ale sądzę że i nawet z takich można wyłowić kogoś ciekawego np. defensywnego pomocnika którego nam brakuje, a taki solidny rzemieślnik z bałkańskich krajów czy III ligi hiszpańskiej gdzie łatwo znaleść piłkarza z potencjałem za 5 tys euro miesięcznie spokojnie mógłby się skusić na grę u nas
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2004
Offline |
|
|
No nie wiem, czy tak łatwo. I jeżeli się nic nie zmieniło w finansach, to nie wiem, czy mamy 5 tys. euro miesięcznie - chyba, że ktoś odejdzie.
![]()
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 12.2010
Offline |
|
|
Ale na co nam defensywny pomocnik jeżeli nasza gra wygląda dobrze w obronie? I na tą pozycję mamy przynajmniej 3 zawodników. Znów mamy mieć kadrę 30 zawodników i znów nie domykać budżetu?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
|
|
Dobry defensywny pomocnik by nam się przydał. Na razie gramy dobrze, ale zespół nie będzie w stanie tak grać całej rundy. W wielu meczach walczak do środka pola będzie kluczowy dla wyniku. Nie wolno patrzeć tylko "tu i teraz" przez pryzmat ledwie 3 meczy. A jakby ten defensywny miał dobre warunki fizyczne to byłoby super, bo mamy jednak niską 11.
W zasadzie brakuje tylko napastnika i defensywnego pomocnika na solidnym poziomie i jesteśmy utrzymani w ekstraklasie. Oczywiście wiadomo, nie mamy pieniędzy i musimy oszczędzać. Ale pomarzyć wolno. ![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Krakow
Offline |
|
W tym momencie w obronie wygladaamy dobrze. Sablo natomiast w ataku i tu potrzeba jakis posiłków... priorytetem powinno byc wzmocnienie ofensywy a nie defensywy. ![]()
Tylko Wisła!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Szczawnica
Offline |
|
|
Tak, na ten moment to takiego typowego przecinaka defensywnego to nie mamy ani jednego. Basha gra bardzo dobrze ale typowym defensywnym to on nie jest. A i tak nie chcę myśleć co się stanie jak się rozsypie lub nalapie kartek
![]()
Jechałeś gdzieś kiedyś na 90 minut
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 12.2010
Offline |
|
|
Prawda nie mamy typowego defensywnego, Basha też jest bardziej środkowym, ale mamy w zanadrzu jeszcze kilku zawodników którzy mogą zagrać na środku. Jeżeli Zoran zostanie z nami to już będzie można dać na DP np Pietrzaka więc pole manewru będzie. Jeżeli mamy uzupełniać skład juniorami to jest na to najwyższa pora. A do pełni szczęścia brakuje tylko napastnika.
btw. Sobiech ponoć bardzo blisko podpisania z Lechią. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
|
|
Tak myślałem,że pójdzie do Lechii, może jak nie Sobiech to Kacper Przybyłko kilka razy pisałem o jego propozycji obecnie jest bez kontraktu
![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Offline |
|
|
O napastniku nie ma co myśleć.
Taki, który daje szansę, tylko szansę, na kilkanaście bramek w sezonie to od 1M euro w górę. Skoro wypożyczyliśmy Balaniuka i nie sprowadziliśmy Drzazgi to znaczy że nie ma miejsca na kolejnego. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2004
Offline |
|
|
A Wojtkowski nie da rady zagrać z Ondraskiem w ataku?
![]()
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2009
Offline |
|
|
Kółeczka w polu karnym ... to może być ciekawe
![]() ![]()
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał? Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad. [/FONT] naoway.deviantart.com |
|
|
|
Junior Member
Od: 09.2017
Offline |
|
|
Tanio tanio w niskiej cenie w przystępnej cenie Polacy z niższych lig.
https://www.transfermarkt.pl/lucas-k...spieler/113131 https://www.transfermarkt.pl/christi.../spieler/36189 w meczach wygląda dobrze https://www.transfermarkt.pl/david-b.../spieler/38378 zagadka gra dobrze a nigdy nie dostał poważnej szansy https://www.transfermarkt.pl/bruno-d...spieler/210505 wiadomo w jakiej teraz jest lidze ale większe ananasy dawały rade nawet z Luksemburgiem mamy problemy to czemu nie Niemiecka szkoła https://www.transfermarkt.pl/marcel-.../spieler/35204 https://www.transfermarkt.pl/marcel-...spieler/300539 https://www.transfermarkt.pl/angelo-...spieler/124088 https://www.transfermarkt.pl/patrick...spieler/391429 https://www.transfermarkt.pl/matthia.../spieler/36351 https://www.transfermarkt.pl/kempes-...spieler/333075 Ciekawy anglik https://www.transfermarkt.pl/alex-ja...spieler/317032 https://www.transfermarkt.pl/davide-...spieler/450376 młody włoch Młody napastnik https://www.transfermarkt.pl/sebasti...spieler/306793 Hiszpański zaciąg https://www.transfermarkt.pl/karol-l...spieler/509487 z ciekawości https://www.transfermarkt.pl/philipp...spieler/465382 |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
|
Jak ktoś idzie na jakiś mecz i widzi sensownego gracza, to może warto w tym dziale dać "cynk". |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
|
|
Była Wisła Holenderska,Hiszpańska ,a teraz Niemiecka dokąd zmierzasz Wisło ?
![]() ![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Junior Member
Od: 09.2017
Offline |
|
|
https://www.transfermarkt.pl/bruno-d...170.1534334197
http://www.czasfutbolu.pl/bruno-dyba...reprezentacji/ z Litwy by mu daleko nie było |
|
|
|
Member
Od: 08.2018
Offline |
|
https://www.transfermarkt.pl/piotr-k...spieler/264282 https://www.transfermarkt.pl/daniel-.../0?saison=2018 https://www.transfermarkt.pl/patryk-.../0?saison=2018 |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|