
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#11
|
|
to co piszesz to prawda, jednak ma zastosowanie w normalnych , profesjonalnych ligach , w naszych realiach , drużyna u progu bankructwa jest o jeden mecz od pucharów , a ligowy hegemon wyciagajacy od rywali najlepszych graczy z ligi , na dziendobry obskakuje 3x w....... (superpuchar, 1 kolejka , początkowa runda eliminacji LM)
przykładów na podwórkowoość naszej ligi można zresztą mnożyć zresztą "chcenie sie" czy "staranie" , posrednio ma wpływ przecież na to co piszesz -> zaangażowanie w treningi podczas okresu przygotowawczego etc ![]()
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|