
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#8311
|
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 18.07.2018 o godz. 16:01.
![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Junior Member
Od: 07.2018
Offline |
#8312
|
|
"Socios" Wisła według mnie powinno wyglądać mniej więcej tak :
20(msc)- Kibic raz w miesiącu dostaje na KK bonus w postaci iż może sobie odebrać w zależności od ilości "bonusów"(1 na miesiąc) : Przy jednym bonusie : Kiełba, Cola, Pwio, Bryloczek Przy 3 : Kubek/Podkładka Przy 4 : zniżka 50% na wybrany mecz w sektorach nie vip przy 6 : Szalik 50(msc)-Głos w wyborze członka zarządu Wisły SA 100(msc)-Głos w wyborze członka zarządu Wisły SA, Darmowy bilet raz w msc na domowe spotkanie Wisły (najsłabszy mecz w miesiącu) 200(msc)-Głos w wyborze członka zarządu Wisły SA Darmowy bilet raz w msc na domowe spotkanie Wisły (najsłabszy mecz w miesiącu), raz w roku zniżka -75% na sektor vip silver lub -50 na sektor vip gold osoby za 100 i 200 pln mogą przekazać swój bilet dla dzieci Członek zarządu wybrany przez "socios" zarabiał by 10% zebranej kwoty ale nie więcej niż 150 000/Rok 10% na AP Wisły Kraków 5% - wydatek związany z wyborem członka Zarządu 75% spłata długów Wisły Kraków SA w późniejszym etapie na zakup i opłacanie zawodników poniżej 23 roku życia osobiście nie podoba mi się pomysł 50 złotych- jeden głos nawet zakładając max 10 głosów/ osoba łatwiej by było zebrać grupę osób zajmującą się robieniem polityki a nie dążeniem do poprawy sytuacji klubu wybory mogły by wyglądać jakoś tak : każdy uprawniony do głosowania może zostać kondydatem, wybory odbywają się na forum konto=głos wybranych tak zostanie 5 kandydatów, następnie TS dokłada swoją 5 i z tych 10 wybierany jest ten 1 członek tu już stacjonarnie w jakimś lokalu Kadencja trwała by dwa lata Członek zarządu z ramienia "socios" odpowiadał by za relacje z kibicami (jak dukat) dzięki temu zakładając zarząd 3 osobowy i pozostanie w nim MS moglibyśmy mieć tam cała idea projektu powinna być taka by ludzie wierni WK "przepłacali" za rzeczy związane z klubem a także mieli jakiś tam realny wpływ na funkcjonowanie klubu |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Krk
Offline |
#8313
|
|
Ciekawe kiedy następna konferencja naszego zarządu i odpowiedź na najbardziej palące pytania, czy jak mamy zamiar przetrwać ten i kolejne sezony, bo chyba nie grając juniorami... Oraz za co odpowiada w klubie Damian Dukat i jakie są jego sukcesy na tym polu.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Offline |
#8314
|
|
Jutrzejszy artykuł w Gazecie Krakowskiej:
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...ol24,13350649/ |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
#8315
|
![]() ![]() Końcówka najlepsza. Dziennikarstwo.... Autor przynajmniej obroni sie nazwiskiem.![]()
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
#8316
|
|
Typowy Głab
![]() ![]() Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA. Cytat:
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2004
Offline |
#8317
|
![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2006
Offline |
#8318
|
|
@tommyhacht te ....y z miasta przeginają pałę i taka prawda... a ta grafika to czysta manipulacja. jebać tych szmaciarzy
|
|
|
|
Banita
Od: 05.2018
Offline |
#8319
|
|
Każdy kibic powinien wykupić miejsce za 5 zł na wirtualnym stadionie, a reszta nagród według uznania
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2009
Offline |
#8320
|
|
Czy Pan Dukat jest wart kilku tysięcy mniej sprzedanych biletów?
Według mnie nie, a jak widzimy po sprzedaży biletów na jutrzejszy mecz większość kibiców czeka na ruch Zarządu w tej sprawie. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Nowy Sącz
Offline |
#8321
|
|
Widocznie jest.
|
|
|
|
Koneser
Od: 07.2009
Skąd: Wschód
Offline |
#8322
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2009
Offline |
#8323
|
|
@raindog- dla polepszenia obecnej sytuacji klubu jedna z osób powinna podać się do dymisji.
Może mi ktoś przypomnieć jakie hasło wisiało na wiadukcie? Wisła tonie, a Dukat na wakacjach czy coś podobnego i to jest teraz wizerunkowy problem klubu.
Ostatnio edytowane przez heoij : 20.07.2018 o godz. 10:17.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2014
Offline |
#8324
|
|
Zgadzam się, Dukat jest w tym klubie symbolem, że rządza tutaj kibole i ludzie pokroju Miśka. Jakby miał odrobinę godności i zależałoby mu na dobru wisły a nie na kasie to sam by zrezygnował.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Skąd: R-sko
Offline |
#8325
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#8326
|
Zalegamy piłkarzom ponieważ brakuje nam pieniędzy. Zajmij się czymś pożytecznym zamiast zaśmiecać tematy kretyńskimi żarcikami, dobrze? ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Skąd: R-sko
Offline |
#8327
|
|
|
no tak i szczególnie widać to po ostatnich wydarzeniach związanych ze stadionem. Moim zdaniem zawierane są tylko nowe ugody, które pozwalają nam na uzyskanie licencji. Jeśli masz wgląd w dokumentację mówiącą że jest inaczej i że spłacamy zadłużenie to będę mógł Cię tylko przeprosić.
Cytat:
Cytat:
|
||
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#8328
|
A kwestia spłaty zadłużenia wobec podmiotów zewnętrznych była tu już poruszana, poszukaj sobie. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław
Offline |
#8329
|
|
@lukaszsz86
zmień avatara ...... ![]()
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Skąd: R-sko
Offline |
#8330
|
|
|
Banita
Od: 05.2018
Offline |
#8331
|
|
lukaszsz86 zmien avatar bo beda sie ciebie czepiać
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Skąd: R-sko
Offline |
#8332
|
|
Dlaczego? Uważam Carlitosa za bardzo dobrego piłkarza do tego grał w barwach Naszej Wisły, a że się trochę zakochał w legii no coz... życie. Gdyby był w Wiśle za czasów Cupiala to pewnie by się zakochał w Wiśle.
Poza tym od początku jak przyszedł do Nas to było wiadome że tylko po to żeby się wypromowac i fajnie że mu się to udało.
Ostatnio edytowane przez lukaszsz86 : 20.07.2018 o godz. 14:03.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2009
Offline |
#8333
|
|
@lukaszsz86- masz nieaktualny avatar, najwyższa pora zmienić jak występuje w koszulce ukochanej Legii
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław
Offline |
#8334
|
|
@lukaszsz86
Dzieciaku Po ostatnich wypowiedziach Carlitosa, to wg mnie nie ma za co go lubić kibic Wisły..... A Twoje wpisy zgodnie z tym co napisał wolfy dzisiaj są w całości niepotrzebne...... ![]()
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
Banita
Od: 05.2018
Offline |
#8335
|
|
Kochani Koledzy Wstyd jest nas aż tylu, a tak mało miejsc wykupionych na wirtualnym stadionie. Nie popieram zarządu, ale dla każdego Wiślaka te 5 zł to powinien być obowiązek. Bo reszta nagród według uznania a tak każdy powinien dać 5 zł. Do tej pory wykupiono 836 zł szanuje tych co wzięli droższe ale pokażę wam pewien zabieg
liczmy mamy 30 tys kibiców razy 5 zł to jest 150 tys zł i już byśmy zaliczyli wszystkie cele a pozostałe nagrody dały by nam nadwyżkę. Ratujcie klub bo Wisła w naszych rekach nie lubię zarządu a tym bardziej SKWK, ale w tej chwili grajmy do jednej bramki.
Ostatnio edytowane przez bkl1988 : 20.07.2018 o godz. 14:15.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Skąd: R-sko
Offline |
#8336
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: kraków
Offline |
#8337
|
|
... suma uzbierania uświadamia tylko jak wielu kibiców Wisły nie wierzy w TS i SKWK.
![]()
!!Ekstraklasa w miastach, a nie w wioskach!!
|
|
|
|
Banita
Od: 05.2018
Offline |
#8338
|
|
przeciez te 5zł to nie majatek to tylko 2 piwa
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2016
Offline |
#8339
|
|
Ale wirtualne miejsce jest także przy zakupienie biletu dla dzieciaków wiec pewnie byłoby więcej ludzi
|
|
|
|
Banita
Od: 05.2018
Offline |
#8340
|
|
ale liczba 1681 fanów jest śmiesznie mała
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|