
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2007
Offline |
#11
|
|
Dobry mecz z naszej strony, choć początkowo można było bać się o wynik, że nie zostanie dowieziony. Dużo akcji bramkowych wykreowanych w których niewiele brakło do zdobycia gola m. in. słupek Bartkowskiego, niewykorzystana akcja Boguskiego, trochę samolubstwa Lopeza przy podaniu Halilovicia, bo mógł wtedy zagrać do Imaza. Na duży plus z indywidualności: Lopez, Halilović, Arsenić, Llonch i Cuesta. Co raz lepiej zaczyna to wyglądać.
edit: Tam niżej w cytacie pytanie o ostatnią serię 3-ech zwycięstw z rzędu. Nawet nie było to jakoś super dawno (choć to już dla każdego pojęcie względne) bo w sezonie 2015/2016 w 27, 28 i 29 kolejce: http://historiawisly.pl/wiki/index.p..._no%C5%BCna%29
Ostatnio edytowane przez R33 : 10.05.2018 o godz. 00:31.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|