
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Banita
Od: 06.2008
Offline |
#7
|
|
Nie ma szans, żeby ich wpuścił na boisko. Szczególnie, że ostatnio nie ma ich nawet na ławce rezerwowych. Tak się sytuacja w tabeli ułożyła, że jakimś cudem walczymy o puchary, więc w meczu będzie trzeba mądrze skorzystać z każdej zmiany i walczyć o zwycięstwo do ostatniej minuty. Dla Brożka i Głowy podziękowanie przed i po meczu, ale nie wymagajmy od Carillo wpuszczania ich na boisko. Btw, fajnie jakby zorganizowali po sezonie mecz pożegnalny Brożek i Głowa plus przyjaciele vs na przykład juniorzy Wisły.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|