The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 44 26,19%
osłabi 97 57,74%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 27 16,07%
Głosujących: 168. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81571
Stary 23.04.2018, 15:12
Jam55 napisał(a):Wyświetl post
Lonch Imaz Basha
Llonch? Przecież on ma kontrakt do czerwca i wątpliwe żeby chciał zostać.

Imaz? teraz przedłużył kontrakt na rok... Nie widać chętnych. A za pół roku podpisze z nowym pracodawcą.

Basha... zagrał chociaż 4 mecze pod rząd? Czy się leczy? Kontrakt do czerwca poza tym.

Myślę że wątpię.
Może jeszcze na Imaza jakieś grosze wpadną i tyle. Stare odpady z niższych lig hiszpańskich nie mają aż takiego brania jak młode polskie drewno. Wyjątkiem może być tylko Carlitos.

Jeśli już to taki Wojtkowski czy Halilović bardziej się nadają żeby coś na nich zarabiać, oczywiście jak podniosą swój poziom piłkarski.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Jam55
Senior Member
 
Od: 01.2016
Skąd: NYC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81572
Stary 23.04.2018, 15:12
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Z tych 3 tylko Jesus Lobodzinski jest sprzedawalny bo pozstala dwojka praktycznie jest na wolnym kontrakcie zaraz.
Masz całkowitą rację tylko nie chodzi mi o to że można ich teraz sprzedać tylko bardziej o to że są na tyle dobrzy że można by ich było opchnac nie wnikam w długość kontraktów.
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81573
Stary 23.04.2018, 15:13
Nikt nie zarzuca zarządowi, że robi coś nie tak.
Wiadomo, że krawiec kraje jak mu materiału staje.
Natomiast mówiąc, że wszystko jest jak być powinno jest tu daleko idącym nadużyciem.
Zawsze można coś poprawić, ulepszyć dokonać kilku korekt w składzie czy na ławce trenerskiej czy na stołku dyrektora sportowego.
To, że są potrzebne zmiany w systemie selekcji, doboru nowych zawodników widać jak na dłoni. Nie stać nas na taką selekcję jak obecnie, nazwałbym to łapanką...
Proszę Cię nie wmawiaj mi, że mamy do dyspozycji najlepszych możliwych zawodników, którzy są idealni na nasze warunki finansowe i że Junco odwala kawał dobrej roboty.
Już wiadomo, że nie, że można na przykład zamiast ściągać graczy typu Mitrovic czy Kostal, czy Balaniuk czy Kolar spojrzeć na nasze podwórko i ściągnąć młodych nieopierzonych zawodników i dać im szansę, wolę 3 młodych zdolnych ale niedoświadczonych polaków niż np takiego starego człapaka Mitrovicia, bo jest szansa że z tej 3 może się okazać że jeden będzie na tyle dobry że po sezonie go sprzedamy za np milion euro.
Czy w woj. śląskim, podkarpackim czy świętokrzyskim biega dużo utalentowanych chłopaków? Pewnie tak, tylko trzeba mieć jakiś plan, jakiś pomysł żeby ich zachęcić do gry w Krakowie, a przede wszystkim ich wypatrzyć i monitorować ich rozwój... Czy my mamy coś takiego? Śmiem wątpić...
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując
Jam55
Senior Member
 
Od: 01.2016
Skąd: NYC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81574
Stary 23.04.2018, 15:15
Halilovic i Wojtkowski to dopiero melodia przyszlosci. Teraz każdy mówi że młodzi i zdolni ale na razie żaden nie zagrał choćby 3 dobrych meczy pod rząd.
Ostatnio edytowane przez Jam55 : 23.04.2018 o godz. 15:18.
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81575
Stary 23.04.2018, 15:15
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Sezon się powoli kończy i już wiemy jak to będzie wyglądało.
Znowu kilkunastu piłkarzy odejdzie i po raz kolejny będzie słuchać, że zespół jest w budowie. Podpiszemy kontrakty na jeden rok, bo nie wiadomo czy wypalą czy nie, oprzemy na nich swoją grę - połowa z nich okaże się wartościowa druga znowu trafi do odstrzału.
Za rok będziemy przerabiać po raz kolejny ten sam schemat- znowu będzie, że budujemy drużynę, przedłużą jeden dwa kontrakty ( z Buchalikiem, itp) i na nich będziemy opierać swoją grę.

To już zaczyna być denerwujące i coraz więcej osób w końcu przejrzy na oczy, że wciąż jesteśmy mamieni kolejnymi obietnicami, wizjami budowy drużyny..

Przed sezonem nigdy nie mam jasno określonego celu. Nie mamy się do czego odnieść, nie mamy jak ocenić pracy trenera ze względu na wynik sportowy bo zwyczajnie nie wiemy, czy my gramy tylko o awans do ósemki i utrzymanie czy faktycznie walczymy o puchary.

Bokami mi już wychodzą te gadki piłkarzy i zarządu. Będzie awans będzie fajnie.. No spoko, to ja też rzucę sobie złotówkę do góry i jak spadnie orzełkiem do góry to będzie fajnie a jak reszką to nic się nie stanie..

Dajemy dupy nie tyle co w ważnych momentach w sezonie, dajemy dupy w starciach z Legią, Lechem, Jagiellonią. Nie potrafimy sobie poradzić z Sandecją na wyjeździe czy tracimy punkty z beznadziejnym Piastem Gliwice..

Powoli przychodzi również czas na ocenę pracy trenera (nie od strony sportowej). Jakie piętno odcisnął do tej pory Joan Carrillo na Wiśle?
Słabo to wygląda. Niby staramy się grać ofensywnie, ale momentami i dość długimi jesteśmy zagubieni jak dzieci we mgle..
Wszystko to prawda, tylko co innego zarząd może zrobić?!
Kasy na transfery nie mamy, młodzieży póki co nie mamy, na wysokie kontrakty też nas nie stać.
Pozostaje szukać w przesyconych rynkach - akurat Junco ma kontakty w Hiszpanii więc tam mu najbliżej.
I tak trafił się.ślepej kurze Carlitos, którego mam nadzieję sprzedamy, co pozwoli spłacić część zadłużenia.

I taki stan potrwa jeszcze minimum 2-3 sezony. Bo w te Brągielowe "Wisła to więcej niż klub" jakoś nie wierzę.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81576
Stary 23.04.2018, 15:20
Jezu.... naściągamy młodych Polaków, a za kilka miesięcy będzie narzekanie na forum w druga stronę: pozbądźmy się tego szrotu i sprowadźmy kandydatów do grania od zaraz. No nie wiem: z Hiszpanii, Portugalii czy skądkolwiek, bo i tak są tańsi, a jak nie widać różnicy to po co przepłacać?

Osobną sprawą jest Akademia. Ta da pierwsze efekty dopiero za kilka lat. Jak dobrze pójdzie. A za młodych zdolnych z woj. śląskiego, podkarpackiego czy świętokrzyskiego menedżerowie już dziś wołają więcej niż Junco może wypatrzeć gdziekolwiek indziej
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81577
Stary 23.04.2018, 15:26
Te dwa - trzy sezony to może nie być prawda, wystarczy Carlosa opchnąć za te dajmy na to 1,5 mln E latem i może płynność znacząco się poprawić.

Trzeba być dobrej myśli i trzymać kciuki za zarząd i tyle.
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81578
Stary 23.04.2018, 15:28
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
Czy w woj. śląskim, podkarpackim czy świętokrzyskim biega dużo utalentowanych chłopaków? Pewnie tak, tylko trzeba mieć jakiś plan, jakiś pomysł żeby ich zachęcić do gry w Krakowie, a przede wszystkim ich wypatrzyć i monitorować ich rozwój... Czy my mamy coś takiego? Śmiem wątpić...
Od mniej więcej dwóch lat ludzie z Akademii jeżdżą po tych województwach, rozmawiają z rodzicami i w efekcie już kilkunastu zdolnych gra w drużynach młodzieżowych. Ale po pierwsze to są chłopcy, którzy mają 14-15 lat, więc trzeba na nich poczekać jeszcze co najmniej 3-4 lata.
A po drugie to i tak nie wiadomo czy przez ten czas wytrzymają im głowy, czy starczy im uporu i umiejętności.
Przykład: Maciek Śliwa - przychodził do Wisły jako "Reus ze Starachowic", Junco specjalnie jeździł do jego rodziców, miał kilka ofert z Ekstraklapy. Póki co jest zmiennikiem w drużynie CLJ, która to potęgą nie jest...
Także tutaj potrzeba dużo czasu i jeszcze więcej spokoju. Jeżeli dojdziemy do tego, że w danym roczniku będziemy mieli 10 takich Reusów, to przy mądrej polityce może uda się wprowadzić do drużyny z dwóch...
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81579
Stary 23.04.2018, 15:30
Jam55 napisał(a):Wyświetl post
Halilovic i Wojtkowski to dopiero melodia przyszlosci. Teraz każdy mówi że młodzi i zdolni ale na razie żaden nie zagrał choćby 3 dobrych meczy pod rząd.
Teraz tak. Ale jak śledzisz naszą ligę to nie najlepsi piłkarze są najdrożsi, a młodzi perspektywiczni którzy się mogą rozwijać. Za takich z tej ligi się płaci najwięcej. I nie ma to większego znaczenia czy taki utalentowany Jach, Jóźwiak czy Gumny zagrał 3 mecze pod rząd dobre. Ważne ze menagerowie z Zachodu widzą w nich potencjał.

Carlitos moze być z 3 razy lepszy od takiego Piątka od parchów, ale to za Piątka przypuszczalnie parchy wezmą z 2 razy większą kasę. Nasza liga jest tylko dostarczycielem półproduktów do lepszych lig a nie gotowych produktów. Tu nikt z Zachodu nie przybywa kupić gwiazdę, a tylko materiał ewentualnie na nią. Tak to działa.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81580
Stary 23.04.2018, 15:33
mieliście mistrzów Polski z CLJ, którzy w finale pokonali 10:0 sąsiadkę i wszyscy byli pewni, że tylko krok dzieli tych chłopaków od zagrania w seniorskiej Wiśle.
Kto z nich teraz gra tak naprawdę?

A wy chcecie sprowadzać no-name'ów, ale Polaków, z którymi w tym wieku tamci juniorzy Wisły poradzili by sobie po całonocnej balandze.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
Jam55
Senior Member
 
Od: 01.2016
Skąd: NYC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81581
Stary 23.04.2018, 15:35
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Teraz tak. Ale jak śledzisz naszą ligę to nie najlepsi piłkarze są najdrożsi, a młodzi perspektywiczni którzy się mogą rozwijać. Za takich z tej ligi się płaci najwięcej. I nie ma to większego znaczenia czy taki utalentowany Jach, Jóźwiak czy Gumny zagrał 3 mecze pod rząd dobre. Ważne ze menagerowie z Zachodu widzą w nich potencjał.

Carlitos moze być z 3 razy lepszy od takiego Piątka od parchów, ale to za Piątka przypuszczalnie parchy wezmą z 2 razy większą kasę. Nasza liga jest tylko dostarczycielem półproduktów do lepszych lig a nie gotowych produktów. Tu nikt z Zachodu nie przybywa kupić gwiazdę, a tylko materiał ewentualnie na nią. Tak to działa.
Po części się z Tobą zgadzam tylko jak na razie nic nie słychać o chęci pozyskania przez kogoś jednego albo drugiego. Pomimo wszystkiego coś w tej naszej buraczanej lidze trzeba pokazać żeby można było kogoś za jakieś niezłe pieniądze ( czytaj powyżej 400 tys euro) wytransferować.
Odpowiedz cytując
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81582
Stary 23.04.2018, 15:59
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Wszystko to prawda, tylko co innego zarząd może zrobić?!
Kasy na transfery nie mamy, młodzieży póki co nie mamy, na wysokie kontrakty też nas nie stać.
Pozostaje szukać w przesyconych rynkach - akurat Junco ma kontakty w Hiszpanii więc tam mu najbliżej.
I tak trafił się.ślepej kurze Carlitos, którego mam nadzieję sprzedamy, co pozwoli spłacić część zadłużenia.

I taki stan potrwa jeszcze minimum 2-3 sezony. Bo w te Brągielowe "Wisła to więcej niż klub" jakoś nie wierzę.
Ten stan nie będzie trwał 2-3 sezony minimum, tylko stale- o ile po drodze nie spadniemy, co jest więcej niż prawdopodobne.
Pozostaje czekanie na objawienie się wielkiego talentu/talentów, który/które można za gruby hajs opchnąć na Zachód. Można się nie doczekać, albo zostać po prostu okradzionym w międzyczasie przez bogatszy klub. Jako ochłap spadną jakieś drobniaki za wyszkolenie. Spłacić zadłużenie? OK, ale nie zmieni to sytuacji klubu, bo teraz też nie jest spłacany dług wobec miasta, a klub ledwo,ledwo wiążę koniec z końcem. Szymański po przejęciu klubu przez TS powiedział oczywistą prawdę, że Stowarzyszenia nie stać na prowadzenie klubu. Oczywiście chodzi o prowadzenie klubu na miarę ambicji kibiców Wisły . Mamy więc lekko patową sytuację, no chyba że Bragiel... .
Niestety Bragiel to raczej hobbysta. Zdobywa kolejne sprawności jak harcerz. Raz zaliczy wielkie jeziora na kajaku, albo mistrzostwa narciarskie. Kolejne wyzwanie to bycie udziałowcem polskiego klubu piłkarskiego. Do odhaczenia kolejna sprawność i tyle
Ostatnio edytowane przez rozarian : 23.04.2018 o godz. 16:02.
Odpowiedz cytując
fansorina
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81583
Stary 23.04.2018, 16:02
Ech Framat oczywiście możesz uważać, że Junco robi świetną robotę, ale ściągnął bardzo dużo niewypałów jak na taki okres jaki jest w klubie (Perez, Mitrović, Kolumbijczycy, Videmont, Ze Manuel, Bałaniuk, Kolar, Palcić) a ile jest w klubie? 1.5 roku? No i wiem też co powie we wrześniu pan Junco, że chcieliśmy Polaków, ale są za drodzy. To co, że Brosz wyciągnie jakichś chłopaków ze śląskich klubów za darmo albo Jaga i Petro wezmą jakichś wyróżniających się pierwszoligowców za 100 tys. zł. Dla mnie to pójście na łatwiznę.
Ps. Chwała Junco za Carlitosa, Jezusa i Pola
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81584
Stary 23.04.2018, 16:07
rozarian napisał(a):Wyświetl post
Ten stan nie będzie trwał 2-3 sezony minimum, tylko stale- o ile po drodze nie spadniemy, co jest więcej niż prawdopodobne.
Pewnie, wszystko jest możliwe. Ale jeżeli dojdziemy do poziomu finansowego, który pozwoli zalegać z wypłatami za okres nie dłuższy niż miesiąc to powinniśmy uniknąć takich cyrków jak wczoraj. To, w połączeniu z 1-2 celnymi strzałami Junco powinno wystarczać do utrzymania.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując
Jam55
Senior Member
 
Od: 01.2016
Skąd: NYC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81585
Stary 23.04.2018, 16:10
Nie żebym bronił Junco ale ciekawy jestem jakby poradził sobie jakiś polski dyrektor sportowy na jego miejscu? Na pewno jedno trzeba mu przyznać nie ma kasy na transfery co bardzo utrudnia mu jakiekolwiek negocjacje. Też bym bardzo chciał młodych Polaków w składzie ale czy to jest realne przekonamy się po sezonie. Prezes mówiła że rozmawiają z młodymi Polakami o przejściu do Wisły zobaczymy co z tego wyjdzie.
Odpowiedz cytując
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81586
Stary 23.04.2018, 16:16
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Pewnie, wszystko jest możliwe. Ale jeżeli dojdziemy do poziomu finansowego, który pozwoli zalegać z wypłatami za okres nie dłuższy niż miesiąc to powinniśmy uniknąć takich cyrków jak wczoraj. To, w połączeniu z 1-2 celnymi strzałami Junco powinno wystarczać do utrzymania.
Zimowe okienko to katastrofa Junco. Aby trafić te 2 celne strzały, to musiałby chyba zrobić z 20 transferów, bo taka jest jego skuteczność. Jeden na dziesięć.
Odpowiedz cytując
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81587
Stary 23.04.2018, 16:17
fansorina napisał(a):Wyświetl post
Ps. Chwała Junco za Carlitosa, Jezusa i Pola
...z czego za dwoma transferami albo i trzema stoi Kiko.

PS 1 a jeszcze sie okaże ze najlepszym transferem oprócz Carlitosa i byc może Arsenica będzie Bartkowski jedyny transferowany Polak.

PS 2 zeby nie było wiele z tych transferów to nawet dobrzy piłkarze do grania (Gonzalez, Velez, Basha Llonch ) tylko z wadami.
Ostatnio edytowane przez Lemoniadowy Joe : 23.04.2018 o godz. 16:24.
alejasienieznam
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81588
Stary 23.04.2018, 16:23
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Ale przecież to wszystko było wiadome przed sezonem!

Wiadomo było, że -
- zatrudniamy większość piłkarzy na rok, bo nie mamy kasy na ryzykowne kontrakty
- co rok zmieniamy większość składu, bo piłkarz albo się nie sprawdza wiec go się pozbywamy, albo sprawdza więc go sprzedajemy, bo nie mamy kasy.

Dopóki Wisła finansowo nie stanie na nogi tak będzie co sezon.
Kiedy natomiast za kilka lat (oby szybciej) wyjdziemy z długów i na prostą finansowania, będzie nas stać na dłuższe kontrakty dobrych graczy i na realną, długofalową budowę.
Junco robi świetną robotę, bo mamy za grosze piłkarzy, którzy dają nam utrzymanie w tej lidze, a jest szansa na sprzedanie przynajmniej jednego.
Carillo, na razie po 4 miesiącach z drużyną, okazuje się, że robi to, co się z tą drużyną da zrobić: raz wyjdzie dobry mecz, raz okazuje się, że inni akurat są lepsi.
Zarząd stara się nie dopuścić do degradacji i pozyskuje coraz to nowych sponsorów, partnerów.

Trzeba czekać. I tyle.
Święta racja ale po wczorajszym meczu to nawet nie bardzo da się komentować. Trzeba poczekać z tydzień. Przed kolejnym meczem domowym powinni zagrać dobry mecz (reklama biletów na mecz domowy).
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81589
Stary 23.04.2018, 16:26
U nas też może są takie testy dla piłkarzy np. z regionu małopolski jak w Górniku?
https://www.gornikzabrze.pl/aktualno...tach-w-gorniku

Wydaje się mega fajna sprawa i na pierwszy rzut oka można kilku ciekawych gości wyłapać.
Co nam szkodzi co kilka miesięcy zrobić testy przez 2 dni i zaprosić kilkudziesięciu chłopaków z określonych widełek wiekowych.
Pokazać infrastrukturę, spotkanie z piłkarzami etc.

Raz czy drugi się nikt nie nawinie, ale na dłuższa metę ktoś interesujący na pewno się zjawi.
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 23.04.2018 o godz. 16:30.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81590
Stary 23.04.2018, 16:33
rozarian napisał(a):Wyświetl post
Ten stan nie będzie trwał 2-3 sezony minimum, tylko stale- o ile po drodze nie spadniemy, co jest więcej niż prawdopodobne. ...
Mieliśmy spaść w tym sezonie po wpier...u w Kielcach (polecam poczytać forum z tamtego okresu).
Od lutego pytanie było tylko czy top8 czy też nie.
Więc może bez czarnowidztwa. Z kryzysu wyszliśmy dość obronną ręką, a takie wpadki jak wczoraj to niestety (przy braku kasy) będą się zdarzać.

Lemoniadowy Joe napisał(a):Wyświetl post
...z czego za dwoma transferami albo i trzema stoi Kiko.

....
Ale Kiko do Wisły ściągnął Junco!
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81591
Stary 23.04.2018, 16:45
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
U nas też może są takie testy dla piłkarzy np. z regionu małopolski jak w Górniku?
https://www.gornikzabrze.pl/aktualno...tach-w-gorniku

Wydaje się mega fajna sprawa i na pierwszy rzut oka można kilku ciekawych gości wyłapać.
Co nam szkodzi co kilka miesięcy zrobić testy przez 2 dni i zaprosić kilkudziesięciu chłopaków z określonych widełek wiekowych.
Pokazać infrastrukturę, spotkanie z piłkarzami etc.

Raz czy drugi się nikt nie nawinie, ale na dłuższa metę ktoś interesujący na pewno się zjawi.
Ale u nas to już funkcjonuje...
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81592
Stary 23.04.2018, 17:36
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Ale u nas to już funkcjonuje...
oczywiscie ze tak, do tego ŁS dziala ile moze, ale to ze ktos gdzies na wy....owie dobrze gra w pilke nie znaczy ze potrafi ...przezyc w Krakowie.
Do tego przeskok z juniorki do seniorki to jest jak wejscie do wanny kontra skok do basenu z 3 pietra z saltem do tyłu
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
siedzenaganku2
Senior Member
 
Od: 06.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81593
Stary 23.04.2018, 18:38
Zeby nie bylo zdziwienia jak Cywka w amice wypali. Potrzebowal czasu na oswojenie z polska liga a jak wreszcie zajarzyl o co chodzi to go zabieraja. Najlrpsze lata moze miec dopiero przed soba
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81594
Stary 23.04.2018, 18:47
Wypali chyba z kapiszona skoro nic nie Wiśle nie pokazał do tej pory to nagle obudzi się ? no way
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81595
Stary 23.04.2018, 18:49
K...a Cywka ma 30 lat i ma mieć najlepsze lata przed sobą? On już ma najlepsze lata 6 lat za sobą
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81596
Stary 23.04.2018, 19:23
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Od mniej więcej dwóch lat ludzie z Akademii jeżdżą po tych województwach, rozmawiają z rodzicami i w efekcie już kilkunastu zdolnych gra w drużynach młodzieżowych. Ale po pierwsze to są chłopcy, którzy mają 14-15 lat, więc trzeba na nich poczekać jeszcze co najmniej 3-4 lata.
A po drugie to i tak nie wiadomo czy przez ten czas wytrzymają im głowy, czy starczy im uporu i umiejętności.
Przykład: Maciek Śliwa - przychodził do Wisły jako "Reus ze Starachowic", Junco specjalnie jeździł do jego rodziców, miał kilka ofert z Ekstraklapy. Póki co jest zmiennikiem w drużynie CLJ, która to potęgą nie jest...
Także tutaj potrzeba dużo czasu i jeszcze więcej spokoju. Jeżeli dojdziemy do tego, że w danym roczniku będziemy mieli 10 takich Reusów, to przy mądrej polityce może uda się wprowadzić do drużyny z dwóch...
Nie oglądam zawsze CLJ, ale weź pod uwagę, że Śliwa to rocznik 2001, a w CLJ mogą grać nawet roczniki 1999. 2 lata różnicy w tym wieku to przepaść, a i tak chłopak jest na tyle dobry że często wygrywa rywalizacje ze starszymi zawodnikami.

Poza tym mam wrażenie, że teraz wszyscy stali się ekspertami od CLJ po jednym meczu, który był transmitowany...

Fajne posty Framata w tym temacie. Dobrze zrobi trochę lodu na niektóre głowy.

Oczekiwania i nasze i Zarządu były ponad stan posiadania. Taka jest brutalna prawda.
Odpowiedz cytując
siedzenaganku2
Senior Member
 
Od: 06.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81597
Stary 23.04.2018, 19:23
o kurka jebaniec jest w moim wieku. ale ten czas szybko leci myslalem, ze ma z 26 lat
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81598
Stary 23.04.2018, 20:09
Skoro żegnamy Cywkę (kontrakt na pewno większy niż 30 tys. Miesięcznie, a najlepiej byłoby pożegnać Mitrovicia (pewnie też 30 tys miesięcznie) to po prostu dodajcie te kasę Llonchowi na pewno sie zgodzi........
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81599
Stary 23.04.2018, 20:41
k.urwa jak slysze ze tacy goscie tyle zarabiają ,a człapią po boisku jak paralitycy to po meczu z Legią pierwsze co bym zrobił to odsunał obydwu od skladu a drugie to obciał pensje o 50% a jak sie nie zgodzą to wypad.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81600
Stary 23.04.2018, 21:03
W takim układzie za ile biega Carltios ? 50 tys ?
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:51.