The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 44 26,19%
osłabi 97 57,74%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 27 16,07%
Głosujących: 168. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81541
Stary 23.04.2018, 08:29
@Dariook
Mały nie pasuje do systemu Carrillo, bo mówi po prostu co myśli.
Wczoraj wszedł na raptem kilkanaście minut, zespół grał długą lagą na Ondraszka, 2 -3 razy wyszedł do rozegrania....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81542
Stary 23.04.2018, 09:00
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
@Dariook
Mały nie pasuje do systemu Carrillo, bo mówi po prostu co myśli.
.
To tymbardziej nie dziwie się że mu nie pasuje do koncepcji
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Hives4
Banita
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81543
Stary 23.04.2018, 09:04
Cytat:
@Dariook
Mały nie pasuje do systemu Carrillo, bo mówi po prostu co myśli.
Żeby mówić co się myśli to najpierw trzeba myśleć. A Mały nie myśli ani na boisku (zero rozegrania) ani po meczu (płacz u dziennikarzy).
Odpowiedz cytując
Machor303
Member
 
Od: 06.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81544
Stary 23.04.2018, 09:23
Hives4 napisał(a):Wyświetl post
Coś ci nie wyszło to przewidywanie.
Według mnie przyszłość obecnej kadry wygląda następująco:

Bramkarze
Buchalik - już przedłużony, zostanie jako rezerwowy lub niestety wywalczy sobie pierwszy plac i znowu będzie średniak na bramce
Cuesta - 50/50, wydawało się, że na wylocie przez kontuzje, ale wywalczył skład; nie wiadomo czy sam będzie chciał zostać, ewentualnie na jego miejsce przyjdzie inny wynalazek
Chorążka - podążą ścieżką Kurto i Zająca, czyli niby talent, ale my nie stawiamy na młodych bramkarzy, więc nr 3 i później pa pa

Podsumowanie: walka między Buchalikiem i Cuestą/innym wynalazkiem o pierwszy skład, jako trzeci wychowanek bez szans na grę; brak różnicy między tym co teraz i tym co będzie

Obrona
Głowacki - na 90% już emerytura
Wasilewski - 50/50, być może na sezon zostanie jako rezerwowy, ale mam wrażenie, że sam zrezygnuje, bo nie będzie już jego kolegów (starej gwardii)
Gonzales - zostanie odpalony, większość sezony to kontuzja i pewnie brak chęci do gry
Velez - odejdzie do Hiszpanii przez problemy w rodzinie
Arsenic - zostanie jeszcze sezon, rozwinął się, ale teraz jeszcze raczej nikt go nie wykupi
Sadlok - pewnie wszyscy oczekują, że zostanie, ale nie wiadomo jak wyglądała sytuacja przy przedłużeniu umowy, mam nadzieję, że zostanie, ale trochę niepewności pozostaje
Palcic - szklany szrot, który już rozpoczął leczenie się i albo już zostanie odpalony albo będzie spędzał czas na leczeniu okazyjnie pojawiając się na 2/3 mecze i znowu kontuzja
Bartkowski - średniak, ale zostaje z nami
Bartosz - wróci z wypożyczenia ciut lepszy, nasz jedyny wychowanek z realną szansą na grę
Żemło/Pietrzak/Ptak - koniec wypożyczenia i koniec przygody z Wisłą
Świątek - za mały talent, nie przebije się

Podsumowanie: Bartosz (o ile będzie traktowany jako obrońca), Sadlok (optymistycznie) i Bartkowski oraz Arsenic zostaną, więc tragedii nie ma, dodać do tego nowe wynalazki i poziom zostanie prawdopodobnie utrzymany na podobnym poziomie

Pomoc
Llonch - bez szans na przełużenie, pa pa
Brlek - wraca do siebie, pa pa
Basha - po tej kontuzji nie zostanie przedłużony, pa pa
Cywka - amica, pa pa
Mitrovic - nowy kozioł ofiarny kibiców, ale zostanie
Małecki - albo odejdzie sam albo rezerwowy, bo do systemu Carillo nie pasuje i zalicza coraz większy regres sportowy
Boguski - biorąc pod uwagę, że Carillo chce zachować chociaż jednego gracza ze starej gwardii to pewnie RB9 zostanie, ale nawet jeśli to będzie rezerwowym
Halilovic - zostanie, robi postępy, więc pewnie dalej będzie w pierwszym składzie
Wojtkowski - ciężko mu znaleźć miejsce w obecnej taktyce, do tego często kontuzjowany, ale jak sam nie będzie miał ciśnienia na uciekanie to zostanie, pytanie czy będzie zdrowy
Kostal - jeśli zostanie to jako rezerwowy, ale raczej albo go odpalą albo dadzą na wypożyczenie
Plewka/Skórski/Laskoś/Grzybek - za mały talent, nie przebiją się
Porębski/Purcha - powrót z wypożyczenia i do odpalenia
Słomka - szału w Katowicach nie zrobił, więc albo kolejne wypożyczenie albo rezerwowy na kolejny sezon

Podsumowanie: zostają nieszczęsny Mitrovic, Halilovic i Wojtkowski (o ile będą go omijać kontuzje), reszta to tło lub odejdzie, więc trzeba liczyć na nowy zaciąg i przez to poziom gry w górę nie pójdzie

Atak
Carlitos - transfer, pa pa
Imaz - 50/50, jeśli nie będzie naciskał to zostanie, ale pytanie czy chce zostać
Brożek - emerytura, pa pa
Ondrasek - zostanie odpalony, pa pa
Kolar - albo wreszcie dostanie szansę po letnim obozie albo wypożyczenie/odpalenie
Balaniuk - niby taka nadzieja z nim była wiązana, a wygląda na to, że już teraz odejdzie
Drzazga - przepadł w 1 lidze, 23 lata, żegnamy, pa pa

Podsumowanie: być może zostanie Imaz, reszta odchodzi, więc atak trzeba budować od podstaw, wielka niewiadoma

Podsumowanie ostateczne: wielka hu*oza, wieczna przebudowa, która trwa i trwa i trwać będzie, większość składu do wymiany, zobaczymy wieeele nowych twarzy, wiadomo tylko, że dojdzie Suljic (który pół roku spędził w klubie kokosa), poziom prawdopodobnie zostanie utrzymany na potencjale 7-10 miejsce, chyba, że tym razem w nowym zaciągu nie trafimy ani jednego Carlitosa to wtedy okolice 11-15 miejsca

Ten pesymizm to skutek uboczny porażki z legia ?
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81545
Stary 23.04.2018, 09:28
Marcinnno napisał(a):Wyświetl post
Jedna rzecz odnośnie transferów. Moim zdaniem Wisła dobrze, robi że proponuje umowy 1+1. Praktycznie wszystkie nasze transfery to albo niewiadome, albo ludzie którzy nie grali dłuższy okres czasu. Lepiej robić, tak niż mieć potem takich Mitroviców przez 3 lata i za rozwiązanie umowy trzeba było by im płacić.
Klub nienchce stracić za dużo na niewypalach transferowych, ale jednocześnie nie zarobi wiele przez tak krótkie kontrakty. Jak Llonch ucieknie to będzie wielka porażka Zarzadu. Chyba zresztą największą obecnej ekipy. Większą byłoby tylko oddanie Carlitosa za darmo.
Odpowiedz cytując
Hives4
Banita
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81546
Stary 23.04.2018, 09:42
Cytat:
Ten pesymizm to skutek uboczny porażki z legia ?
Jaki pesymizm? Ocena sytuacji na podstawie kontraktów zawodników oraz wywiadów. Co się według ciebie nie zgadza?
Odpowiedz cytując
KoPer
I am what I am
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Wola J.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81547
Stary 23.04.2018, 09:45
Marcinnno napisał(a):Wyświetl post
Jedna rzecz odnośnie transferów. Moim zdaniem Wisła dobrze, robi że proponuje umowy 1+1. Praktycznie wszystkie nasze transfery to albo niewiadome, albo ludzie którzy nie grali dłuższy okres czasu. Lepiej robić, tak niż mieć potem takich Mitroviców przez 3 lata i za rozwiązanie umowy trzeba było by im płacić.
Moim zdaniem dokładnie na odwrót. Przykład z Carlitosem czy Llonchiem to pokazuje. Po to podpisuję kontrakt na rok z opcją przedłużenia, żeby przez ten rok stwierdzić, czy zawodnik nadaję się do drużyny (to naprawdę sporo czasu). Jeśli nie, to dziękujemy. Jeśli tak, to automatycznie się powinien przedłużać na 2-3 lata. Po to właśnie stworzono kontrakty z opcją.

Co mi daję 1+1? Sprawdzi się zawodnik, to go przedłużę, ale zaraz mi ucieknie za free albo za frytki. Nie sprawdzi się, to i tak go odpalam...
Odpowiedz cytując
Machor303
Member
 
Od: 06.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81548
Stary 23.04.2018, 11:05
Hives4 napisał(a):Wyświetl post
Jaki pesymizm? Ocena sytuacji na podstawie kontraktów zawodników oraz wywiadów. Co się według ciebie nie zgadza?
w "podsumowaniu ostatecznym"
Nie zdajesz sobie z tego sprawy jak trudno buduje sie zespół by wszystkie tryby zaczęły dobrze współgrać, oczekujesz nie wiadomo czego po półtorej roku budowy zespołu. Jeżeli trzeba wymienić pół zespołu to się wymieni pół. Dlaczego nowi piłkarze mieli by być gorsi od tych co teraz odejdą ?
Odpowiedz cytując
TOMEK 11
Senior Member
 
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81549
Stary 23.04.2018, 11:29
i dlatego jak robić opcje to 1+2/3, nigdy 1+1
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81550
Stary 23.04.2018, 11:37
Słabo mi się robi jak czytam niektórych....

Gonzales i Bascha Przecież Gonzales był jednym z lepszych naszych obrońców... bardzo solidny gośc, każdego po kontuzji mamy odpalać Do kiedy kontrakt

Bascha Najlepszy na środku...do kiedy kontrakt i co? Kontujza i też nara

Cywka papa zgadzam się, pewnei zacznie grać jak to u nas bywa, ale na R22 nie odpali, nei ma szans, tyle meczy , hamulcowy .

Palcic też się zgadzam - papapa słabiutki koleś.

Odpowiedz cytując
Marcinnno
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81551
Stary 23.04.2018, 11:54
KoPer napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem dokładnie na odwrót. Przykład z Carlitosem czy Llonchiem to pokazuje. Po to podpisuję kontrakt na rok z opcją przedłużenia, żeby przez ten rok stwierdzić, czy zawodnik nadaję się do drużyny (to naprawdę sporo czasu). Jeśli nie, to dziękujemy. Jeśli tak, to automatycznie się powinien przedłużać na 2-3 lata. Po to właśnie stworzono kontrakty z opcją.

Co mi daję 1+1? Sprawdzi się zawodnik, to go przedłużę, ale zaraz mi ucieknie za free albo za frytki. Nie sprawdzi się, to i tak go odpalam...
Nie wyraziłem się jasno. Kontrakty krótkie, ale możliwość przedłużenia na więcej niż rok
Odpowiedz cytując
Hives4
Banita
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81552
Stary 23.04.2018, 12:31
LucjuszWielki, ja chciałbym, żeby Gonzales i Basha zostali, ale fakty są takie, że stracili po rundzie przez kontuzje i kończą się im kontakty, więc prawdopodobnie już ich nie zobaczymy. Zresztą wątpię, żeby któryś z nich chciał zostać.
Odpowiedz cytując
Ma_niek
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81553
Stary 23.04.2018, 12:33
Wy chcecie rewolucji.Tylko jak nie sprzedamy Carlitosa i nie odzyskamy kasy za Brleka to rewolucja bedzie taka ze jeszcze za Cywka zatesknimy.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81554
Stary 23.04.2018, 12:36
Hives4 napisał(a):Wyświetl post
LucjuszWielki, ja chciałbym, żeby Gonzales i Basha zostali, ale fakty są takie, że stracili po rundzie przez kontuzje i kończą się im kontakty, więc prawdopodobnie już ich nie zobaczymy. Zresztą wątpię, żeby któryś z nich chciał zostać.
Proszę powiedz tu wszystkim sluchaczom dlaczego wątpisz by chcieli zostać w Wiśle.
Bo to że kończy się im umowa to wiemy.

E:
Hives4 napisał(a):Wyświetl post
Choćby dlatego, bo pokazali, że są w stanie grać o coś więcej niż środek tabeli w marnej lidze. Pewnie też chcieliby zarabiać więcej i na czas. Menadżerowie bez problemu mogą im znaleźć coś lepszego po ich występach w Wiśle. I najważniejsze, do końca umowy zostało bardzo mało. Kiedy ostatnio przedłużyliśmy kontakt ważnemu piłkarzowi w ostatniej chwili? Skoro jeszcze nie podpisali to już nie podpiszą. To nie Buchalik, którego nikt nie chce, więc można go podpisać ostatniego dnia. No i dla zarządu nie musieli być priorytetem ze względu na kontuzje.
Ok. zapisuje ten post Wróce w czerwcu.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 23.04.2018 o godz. 12:48.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Hives4
Banita
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81555
Stary 23.04.2018, 12:43
Choćby dlatego, bo pokazali, że są w stanie grać o coś więcej niż środek tabeli w marnej lidze. Pewnie też chcieliby zarabiać więcej i na czas. Menadżerowie bez problemu mogą im znaleźć coś lepszego po ich występach w Wiśle. I najważniejsze, do końca umowy zostało bardzo mało. Kiedy ostatnio przedłużyliśmy kontakt ważnemu piłkarzowi w ostatniej chwili? Skoro jeszcze nie podpisali to już nie podpiszą. To nie Buchalik, którego nikt nie chce, więc można go podpisać ostatniego dnia. No i dla zarządu nie musieli być priorytetem ze względu na kontuzje.
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81556
Stary 23.04.2018, 13:22
Dzięki panie dyrektorze Junco za fantastyczne transfery, doszło do takiej sytuacji, że mimo że kadra szeroka to nie ma kim grać. Poza tym, każdy, kto wchodzi do składu to nie widać po nim umiejętności, zaangażowania, zero walki i po prostu, żeby im się chciało!!! Już nie mówiąc tu o Kostalu, który piłki poprawnie przyjąć nie potrafi. No ktoś chyba ich sprowadził do Wisły, prawda ? Ktoś powinien ponieść konsekwencje. Nadchodzi czas rozliczeń. Kolejny fatalny sezon prawie za nami i nadal nie widać choćby cienia nadziei, że będzie lepiej... Czy jest sens otaczać się zatem tymi samymi ludźmi ? Czy nie lepiej coś zmienić ? Mam na myśli, młodego trenera z Polski, dyrektora sportowego itp. Może będzie biedniej, ale godniej i może więcej Polaków w składzie, bo wychodzi na to że nie ma nikogo kto chciałby się z tym klubem identyfikować powoli... Nie mam nic do Hiszpanii i Hiszpanów, ale skończmy już tę kolonię hiszpańską.
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując
TOMEK 11
Senior Member
 
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81557
Stary 23.04.2018, 13:28
mityczni Polacy, no kur.wa nie wierzę, że ktoś może w taki sposób myśleć i na coś takiego wpaść, 15 lat z małymi przerwami albo i lepiej szło Polakami i co z tego? h.uj z tego, jak był dobry trener to go zwalniali, bo im się nie chciało, pamiętasz czy już nie? Petrescu im pokazał dalszą karierą, a oni? niektórzy z nich żebrzą w c+, tyle ku.rwa do pokazania mieli ci bystrzacy i nieomylne alfy i omegi, bo za ciężko? za ciężko to wypi.erdalać, a nie zwalniać trenera
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81558
Stary 23.04.2018, 13:33
Prawda jest taka, że jak co roku czeka nas rewolucja w składzie. Ciekawe co tym razem z niej wyniknie...
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81559
Stary 23.04.2018, 14:05
Cywka najlepszy na boisku... hahahaha. No to Lech robi interes życia
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81560
Stary 23.04.2018, 14:14
raindog napisał(a):Wyświetl post
W ramach podsumowania krytycznych komentarzy:

Zarząd Wisły do dymisji, Cupiał wróć, Junco nieudacznik, bo przegrywamy z jakąś Legią, a kadrę mamy co najwyżej lepszą od Niecieczy, Sląska, Arki i jakiś innych dziwnych klubów. Frajer nie zna się na piłce i zamiast sprowadzać klasowych piłkarzy, ściąga jakiś szrot z Hiszpanii. Ogólnie wszystkich trzeba wypier****, oprócz akurat tych, którzy odchodzą.

PS - powinni grać młodzi

Na poważnie:
http://www.wislaportal.pl/34441,Licz...a___Legia.html
Jak wspominałem - najsłabszy w meczu Imaz, który miał problem z przyjęciem piłki i Carlitos, który wszystko gubił. ...ale o nich złego słowa. Za to maksymalna jazda po Cywce i Mitrovicu.
Niestety jest tak jak piszesz.

Imaz i Carlitos słabizna.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81561
Stary 23.04.2018, 14:23
jak będzie fart to górna 8ka, jak pech to grupa spadkowa i walka o utrzymanie.
Odpowiedz cytując
tsw biała gwiazda
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81562
Stary 23.04.2018, 14:24
Wszyscy narzekają czemu nie ma kontraktu 1+2? Otóż, aby dać opcję 2 lata to kontrakt musi być podpisany na co najmniej 2 lata, a nie rok. Opcja przedłużenia nie może być dłuższa od obowiązującego kontraktu.
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81563
Stary 23.04.2018, 14:33
Zawodnicy, których chętnie bym widział na następny sezon:
Bramka: Cuesta - jako zmiennik
Obrona: Arsenic, Sadlok, Bartkowski - jako zmiennik, Velez - jako zmiennik, Grabowski - nowy zawodnik
Pomoc: Basha, Llonch,Wojtkowski, Halilovic - jako zmiennik, Imaz, Małecki - jako zmiennik, Suljic - nowy zawodnik
Atak: Carlitos
To są zawodnicy, którzy mają jakość i gwarantują zadowalający poziom jak są zdrowi i w formie
Kogo brakuje:
Bramka: 1 piłkarz - brakuje solidnego bramkarza (w roli zmiennika widziałbym Cueste)
Obrona: 2 piłkarzy- brakuje środkowego obrońcy i prawego obrońcy z prawdziwego zdarzenia (wiadomo, że dochodzi utalentowany Grabowski na LO)
Pomoc: 4 piłkarzy - brakuje klasycznej 8 - zawodnika łączącego obronę z atakiem (jak Basha będzie zdrowy to ma do tego predyspozycje... ale nie jest), brakuje ofensywnego pomocnika (ewentualnie zdrowy Wojtkowski), no i defensywnego pomocnika na wypadek absencji Lloncha, jeszcze jeden skrzydłowy - być może Słomka...
Atak: 2 piłkarzy - jak odejdzie Carlitos logicznym będzie znalezienie następcy i jego zmiennika, lub dwóch

Wiadomo, że nie sprowadzimy 9 piłkarzy (chociaż wszystko możliwe), ale na pewno trzeba odmłodzić skład, bardziej zdecydowanie postawić na młodych zawodników, na których można w przyszłości zarobić... taka powinna być nasza filozofia. Tylko na Boga niech to będą przemyślane ruchy a nie np kolejne Kostale i Balaniuki.
Ładnie pożegnać nasze legendy - Głowacki, Brożek, Boguski i utytułowanego Wasilewskiego życzyć im wszystkiego najlepszego, niestety metryki nie oszukasz, czas na nowe
Ostatnio edytowane przez tomasz_19 : 23.04.2018 o godz. 14:36.
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81564
Stary 23.04.2018, 14:44
Sezon się powoli kończy i już wiemy jak to będzie wyglądało.
Znowu kilkunastu piłkarzy odejdzie i po raz kolejny będzie słuchać, że zespół jest w budowie. Podpiszemy kontrakty na jeden rok, bo nie wiadomo czy wypalą czy nie, oprzemy na nich swoją grę - połowa z nich okaże się wartościowa druga znowu trafi do odstrzału.
Za rok będziemy przerabiać po raz kolejny ten sam schemat- znowu będzie, że budujemy drużynę, przedłużą jeden dwa kontrakty ( z Buchalikiem, itp) i na nich będziemy opierać swoją grę.

To już zaczyna być denerwujące i coraz więcej osób w końcu przejrzy na oczy, że wciąż jesteśmy mamieni kolejnymi obietnicami, wizjami budowy drużyny..

Przed sezonem nigdy nie mam jasno określonego celu. Nie mamy się do czego odnieść, nie mamy jak ocenić pracy trenera ze względu na wynik sportowy bo zwyczajnie nie wiemy, czy my gramy tylko o awans do ósemki i utrzymanie czy faktycznie walczymy o puchary.

Bokami mi już wychodzą te gadki piłkarzy i zarządu. Będzie awans będzie fajnie.. No spoko, to ja też rzucę sobie złotówkę do góry i jak spadnie orzełkiem do góry to będzie fajnie a jak reszką to nic się nie stanie..

Dajemy dupy nie tyle co w ważnych momentach w sezonie, dajemy dupy w starciach z Legią, Lechem, Jagiellonią. Nie potrafimy sobie poradzić z Sandecją na wyjeździe czy tracimy punkty z beznadziejnym Piastem Gliwice..

Powoli przychodzi również czas na ocenę pracy trenera (nie od strony sportowej). Jakie piętno odcisnął do tej pory Joan Carrillo na Wiśle?
Słabo to wygląda. Niby staramy się grać ofensywnie, ale momentami i dość długimi jesteśmy zagubieni jak dzieci we mgle..
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
Jam55
Senior Member
 
Od: 01.2016
Skąd: NYC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81565
Stary 23.04.2018, 14:58
Prawdopodobnie po sezonie odejdzie około 10 zawodników, czeka nas kolejna rewolucja. Junco to nie jest Alfa i Omega i nie ściągnie 10 nowych super wyszkolonych zawodników. Niestety nie mamy kasy ale mam nadzieję, że tak jak zarząd zapowiadał ściągną młodych Polaków. Pomału pomysł na hiszpanską Wiśle się wyczerpuje. Teraz jest najlepszy moment na ogrywanie Kolara Balaniuka Wojtkowskiego Halilovica. Pokazanie im że będą się liczyć w zespole na przyszły sezon.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81566
Stary 23.04.2018, 14:59
Ale przecież to wszystko było wiadome przed sezonem!

Wiadomo było, że -
- zatrudniamy większość piłkarzy na rok, bo nie mamy kasy na ryzykowne kontrakty
- co rok zmieniamy większość składu, bo piłkarz albo się nie sprawdza wiec go się pozbywamy, albo sprawdza więc go sprzedajemy, bo nie mamy kasy.

Dopóki Wisła finansowo nie stanie na nogi tak będzie co sezon.
Kiedy natomiast za kilka lat (oby szybciej) wyjdziemy z długów i na prostą finansowania, będzie nas stać na dłuższe kontrakty dobrych graczy i na realną, długofalową budowę.
Junco robi świetną robotę, bo mamy za grosze piłkarzy, którzy dają nam utrzymanie w tej lidze, a jest szansa na sprzedanie przynajmniej jednego.
Carillo, na razie po 4 miesiącach z drużyną, okazuje się, że robi to, co się z tą drużyną da zrobić: raz wyjdzie dobry mecz, raz okazuje się, że inni akurat są lepsi.
Zarząd stara się nie dopuścić do degradacji i pozyskuje coraz to nowych sponsorów, partnerów.

Trzeba czekać. I tyle.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81567
Stary 23.04.2018, 15:03
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Ale przecież to wszystko było wiadome przed sezonem!

Wiadomo było, że -
- zatrudniamy większość piłkarzy na rok, bo nie mamy kasy na ryzykowne kontrakty
- co rok zmieniamy większość składu, bo piłkarz albo się nie sprawdza wiec go się pozbywamy, albo sprawdza więc go sprzedajemy, bo nie mamy kasy.

Dopóki Wisła finansowo nie stanie na nogi tak będzie co sezon.
Kiedy natomiast za kilka lat (oby szybciej) wyjdziemy z długów i na prostą finansowania, będzie nas stać na dłuższe kontrakty dobrych graczy i na realną, długofalową budowę.
Junco robi świetną robotę, bo mamy za grosze piłkarzy, którzy dają nam utrzymanie w tej lidze, a jest szansa na sprzedanie przynajmniej jednego.
Carillo, na razie po 4 miesiącach z drużyną, okazuje się, że robi to, co się z tą drużyną da zrobić: raz wyjdzie dobry mecz, raz okazuje się, że inni akurat są lepsi.
Zarząd stara się nie dopuścić do degradacji i pozyskuje coraz to nowych sponsorów, partnerów.

Trzeba czekać. I tyle.
Czyli który konkretnie piłkarz z zaciągu Junco poza Carlitosem jest coś wart żeby go sprzedać?
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Jam55
Senior Member
 
Od: 01.2016
Skąd: NYC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81568
Stary 23.04.2018, 15:06
Lonch Imaz Basha
Odpowiedz cytując
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81569
Stary 23.04.2018, 15:08
Z tych 3 tylko Jesus Lobodzinski jest sprzedawalny bo pozstala dwojka praktycznie jest na wolnym kontrakcie zaraz.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81570
Stary 23.04.2018, 15:08
Do póki jest chvjoza z kasą do póty będziemy ściągać szrot. Nie jesteśmy potęga w dawaniu dużych kontraktów i nie przychodzą najlepsi. Fakt trafił nam się Carlitos jeden grajek na X lat w sumie jeszcze za Pero był ładny hajs którego nie widzimy na oczy. Młodzi Polacy? To nie u nas to nie przejdzie, u nas ma być wynik na już, ale to nie wychodzi jakby klub był mądrze zarządzany to spokojnie mielibyśmy młode talenty które by pewnie odchodziły za dobre pieniądze. Dobrym przykładem jest Jaga gdzie przez parę lat zarobiła ładny hajs choćby za Drągowskiego powinniśmy się od nich uczyć.
Ostatnio edytowane przez brylant17 : 23.04.2018 o godz. 17:07.
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:50.