
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła: | |||
| wzmocni się |
|
44 | 26,19% |
| osłabi |
|
97 | 57,74% |
| zmiany kadrowe nie będą odczuwalne |
|
27 | 16,07% |
| Głosujących: 168. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
|
|
Podobno na jego miejsce przymierzany jest brat Mitrovicia.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2004
Offline |
|
|
Pytanie, kto jest czarną owcą w tej rodzinie!
![]()
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|
|
|
|
Member
Od: 11.2017
Offline |
|
|
Pamiętajcie, że w lipcu przychodzi do nas kolejny człowiek Carillo, czyli Asmir Suljić. Ciekaw tylko jestem czy okaże się drugim Mitrovicem czy jednak osiągnie chociaż poziom Cywki i też będzie strzelał gole
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2004
Offline |
|
|
Wiemy, że żołnierz. Wiemy, że ma w sobie DNA nowej Wisły. Pytanie tylko, czy to boiskowy gladiator, orzący od 1 do 90 minuty, czy może zadaniowiec, wykonujący misje specjalne w końcówkach.
![]()
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|
|
|
|
Member
Od: 07.2005
Offline |
|
|
Tylko, że Suljić to raczej skrzydłowy lub prawy/lewy napastnik do systemu 433. Jeżeli z Cywką nie przedłużymy, to oznacza, że albo musimy podpisać Lloncha, albo będziemy wymieniali cały środek pola w lecie (Bo nie sądzę aby mocno podatnego na kontuzję Bashe podpisali na nowy sezon)
![]()
www.hattrick.org najlepszy manager on-line...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
|
|
Noto wstępnie mamy out Basha, Cywka,Pero,Boguski odejdzie pewnie mały i zostajemy z playmaker Mitrović bosko
![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Banita
Od: 06.2008
Offline |
|
|
Carillo mówił, że chciałby, by chociaż jeden z Głowacki/Brożek/Boguski został na jeszcze jeden sezon, więc stawiam, że pożegnamy Brozia (już nie daje rady) i Głowę (na środek obrony jest wiele opcji) i akurat RB9 zostanie jako joker/dodatkowy Polak w szatni
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2004
Offline |
|
|
Myślę, że z Brożkiem nie przedłużą, Głowacki sam podziękuje, a Boguski zostanie na rok po czym pójdzie do Termalici, Gliwic, albo czegoś w tym stylu.
![]()
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
|
|
Po tylu latach ciezkim szokiem byloby dla mnie ogladanie Boguskiego grajacego w innym klubie i strzelajacego bramki Wisle
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2004
Offline |
|
|
Szokiem to by było, jakby poszedł do Jagi, został tam liderem szatni, zdobył z nimi mistrza i został królem strzelców, a w ostatnim meczu w obronie faulowanego kolegi uderzył rywala ze łba : )
![]()
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
|
|
Raczej jego poziom to Nieciecza i tam skończy dobrze też płacą blisko do domu
![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
|
|
Liga się skończyła. Zostały sparingi.
Można się pochylić nad kadrą i nad jej przyszłością. W lecie czeka nas znowu kolejna, wielka rewolucja. Zapewne większa nawet niż latem 2017 roku. Przyjdą: Bartosz, Suljić, Grabowski, Słomka (?) Odejdą (na 99%): Brlek, Cywka, Głowacki, Brożek, Boguski Raczej odejdą: Carlitos, Llonch, Ivan, Basha, Chorążka, Raczej zostaną: Cuesta, Buchalik, Bartkowski, Arsenić, Wasilewski, Velez, Palcić, Sadlok, Halilović, Mitrović, Małecki, Kostal, Kolar, Balaniuk, Ondrasek, Wojtkowski Najchętniej pozbylibyśmy się pewnie większej ilości piłkarzy (np Ondraska, Balaniuka), ale kto by ich chciał? Biorę pod uwagę, że mają ważne kontrakty.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 23.04.2018 o godz. 07:06.
|
|
|
|
Guest
|
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2013
Offline |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
|
Dla nas sparingi rozpoczęły się w momencie awansu do pierwszej 8. Jeżeli ktoś sądził, że będziemy walczyć o puchary to już wina jego naiwności i braku trzeźwego spojrzenia na sytuację. Klub oczywiście nie mógł powiedzieć tego na głos, bo jak by to wyglądało przed obecnymi sponsorami/partnerami czy też przyszłymi? Brlek odchodzi na 100%, bo to wypożyczenie na pół roku bez opcji kupna, zresztą ile on w ogóle zagrał? Wyjdzie z tego chociaż 1 cały mecz? Jeżeli nie, nie było żadnego sensu jego sprowadzania. Carlitos odejdzie na 80% ponieważ latem Wisła będzie miała ostatni dzwonek, aby zarobić na nim godne pieniądze, zamiast zimowych ochłapów. Llonch odejdzie na 99%, bo wystarczy, że Amica czy 7 zaproponują mu lepszy kontrakt i tyle go u nas widzieli. Tym bardziej, że będzie miał kartę w ręku. ![]()
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Offline |
|
|
Nie chodzi o puchary, bo po pierwsze czwarte miejsce to jednak było maksimum, co mogliśmy osiągnąć, poza tym jeszcze nie daje gwarancji pucharów. Przede wszystkim chodzi o kasę, bo piąte miejsce jest lepiej opłacane przez Canal+ niż ósme. Wszystkim, którym zależy na dobru Wisły, zależy też na zajęciu przez nią jak najwyższej lokaty, żeby jak najszybciej spłacić długi i budować normalny klub.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
|
|
@xanti1906
Zgadzam się z tym, że wszystkim którym zależy na dobru Wisły zależy też na zajęciu jak najwyższej lokaty, jednak nie stawiałbym tutaj znaku równości pomiędzy wszystkimi piłkarzami Wisły, jako tymi którym zależy na dobru klubu. Wystarczy popatrzeć sobie na Mitrovicia przybijającego piąteczki z Hamalainenem schodzącym z boiska. 90% piłkarzy myśli o tym co będzie robiło za miesiąc (wakacje) i o tym gdzie będzie za 3 miesiące (w jakim klubie).
Ostatnio edytowane przez Karherop : 22.04.2018 o godz. 21:08.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2015
Offline |
|
|
Mi sie wydaje, że Arsenic to w pierwszej kolejnosci moze zostac gdzies wytransferowany, nawet jeszcze w letnim okienku, mega sie rozwinal i rozwija w dalszym ciagu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
|
|
Cytat:
|
|
|
|
Banita
Od: 06.2008
Offline |
|
|
Cytat:
Według mnie przyszłość obecnej kadry wygląda następująco: Bramkarze Buchalik - już przedłużony, zostanie jako rezerwowy lub niestety wywalczy sobie pierwszy plac i znowu będzie średniak na bramce Cuesta - 50/50, wydawało się, że na wylocie przez kontuzje, ale wywalczył skład; nie wiadomo czy sam będzie chciał zostać, ewentualnie na jego miejsce przyjdzie inny wynalazek Chorążka - podążą ścieżką Kurto i Zająca, czyli niby talent, ale my nie stawiamy na młodych bramkarzy, więc nr 3 i później pa pa Podsumowanie: walka między Buchalikiem i Cuestą/innym wynalazkiem o pierwszy skład, jako trzeci wychowanek bez szans na grę; brak różnicy między tym co teraz i tym co będzie Obrona Głowacki - na 90% już emerytura Wasilewski - 50/50, być może na sezon zostanie jako rezerwowy, ale mam wrażenie, że sam zrezygnuje, bo nie będzie już jego kolegów (starej gwardii) Gonzales - zostanie odpalony, większość sezony to kontuzja i pewnie brak chęci do gry Velez - odejdzie do Hiszpanii przez problemy w rodzinie Arsenic - zostanie jeszcze sezon, rozwinął się, ale teraz jeszcze raczej nikt go nie wykupi Sadlok - pewnie wszyscy oczekują, że zostanie, ale nie wiadomo jak wyglądała sytuacja przy przedłużeniu umowy, mam nadzieję, że zostanie, ale trochę niepewności pozostaje Palcic - szklany szrot, który już rozpoczął leczenie się i albo już zostanie odpalony albo będzie spędzał czas na leczeniu okazyjnie pojawiając się na 2/3 mecze i znowu kontuzja Bartkowski - średniak, ale zostaje z nami Bartosz - wróci z wypożyczenia ciut lepszy, nasz jedyny wychowanek z realną szansą na grę Żemło/Pietrzak/Ptak - koniec wypożyczenia i koniec przygody z Wisłą Świątek - za mały talent, nie przebije się Podsumowanie: Bartosz (o ile będzie traktowany jako obrońca), Sadlok (optymistycznie) i Bartkowski oraz Arsenic zostaną, więc tragedii nie ma, dodać do tego nowe wynalazki i poziom zostanie prawdopodobnie utrzymany na podobnym poziomie Pomoc Llonch - bez szans na przełużenie, pa pa Brlek - wraca do siebie, pa pa Basha - po tej kontuzji nie zostanie przedłużony, pa pa Cywka - amica, pa pa Mitrovic - nowy kozioł ofiarny kibiców, ale zostanie Małecki - albo odejdzie sam albo rezerwowy, bo do systemu Carillo nie pasuje i zalicza coraz większy regres sportowy Boguski - biorąc pod uwagę, że Carillo chce zachować chociaż jednego gracza ze starej gwardii to pewnie RB9 zostanie, ale nawet jeśli to będzie rezerwowym Halilovic - zostanie, robi postępy, więc pewnie dalej będzie w pierwszym składzie Wojtkowski - ciężko mu znaleźć miejsce w obecnej taktyce, do tego często kontuzjowany, ale jak sam nie będzie miał ciśnienia na uciekanie to zostanie, pytanie czy będzie zdrowy Kostal - jeśli zostanie to jako rezerwowy, ale raczej albo go odpalą albo dadzą na wypożyczenie Plewka/Skórski/Laskoś/Grzybek - za mały talent, nie przebiją się Porębski/Purcha - powrót z wypożyczenia i do odpalenia Słomka - szału w Katowicach nie zrobił, więc albo kolejne wypożyczenie albo rezerwowy na kolejny sezon Podsumowanie: zostają nieszczęsny Mitrovic, Halilovic i Wojtkowski (o ile będą go omijać kontuzje), reszta to tło lub odejdzie, więc trzeba liczyć na nowy zaciąg i przez to poziom gry w górę nie pójdzie Atak Carlitos - transfer, pa pa Imaz - 50/50, jeśli nie będzie naciskał to zostanie, ale pytanie czy chce zostać Brożek - emerytura, pa pa Ondrasek - zostanie odpalony, pa pa Kolar - albo wreszcie dostanie szansę po letnim obozie albo wypożyczenie/odpalenie Balaniuk - niby taka nadzieja z nim była wiązana, a wygląda na to, że już teraz odejdzie Drzazga - przepadł w 1 lidze, 23 lata, żegnamy, pa pa Podsumowanie: być może zostanie Imaz, reszta odchodzi, więc atak trzeba budować od podstaw, wielka niewiadoma Podsumowanie ostateczne: wielka hu*oza, wieczna przebudowa, która trwa i trwa i trwać będzie, większość składu do wymiany, zobaczymy wieeele nowych twarzy, wiadomo tylko, że dojdzie Suljic (który pół roku spędził w klubie kokosa), poziom prawdopodobnie zostanie utrzymany na potencjale 7-10 miejsce, chyba, że tym razem w nowym zaciągu nie trafimy ani jednego Carlitosa to wtedy okolice 11-15 miejsca |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
|
Wojtkowski zostanie, zapomnialem go wpisać. Wg mnie jednak Carrillo widzi w nim duzy talent. Teoretycznie i przy 20 zawodnikach można znaleźć powód aby opuścili drużynę, ale bądźmy realistami. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
|
|
Hives4
Masz racje, jeśli podpisuje się kontrakty 1 + 1 max to automatycznie jest wieczna przebudowa. Widać tak Junco chce budować zespół. Potem znowu kilka pierwszych kolejek to zgranie itd a jak się zgrają to 1/3 odchodzi i tak bez końca... ![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2009
Offline |
|
|
mnie to zastanawia tylko jedna rzecz, a mianowicie czy pajacyki mają płacone, bo to co było grane od 60 minuty, to był jawny sabotaż i pokazanie, że my nic nie musimy, ku.rwa jego mać...
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
|
|
"Malecki - do systemu Carrillo nie pasuje"
dobre ![]() ![]() Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA. Cytat:
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
|
|
Generalnie to wygląda jakby w tym systemie wyjebał niebieski ekran śmierci
![]() ![]()
GENERALNIE TO WIADOMO CO
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Offline |
|
|
Jedna rzecz odnośnie transferów. Moim zdaniem Wisła dobrze, robi że proponuje umowy 1+1. Praktycznie wszystkie nasze transfery to albo niewiadome, albo ludzie którzy nie grali dłuższy okres czasu. Lepiej robić, tak niż mieć potem takich Mitroviców przez 3 lata i za rozwiązanie umowy trzeba było by im płacić.
|
|
|
|
Banita
Od: 06.2008
Offline |
|
|
A pasuje? W 11 Carillo nie ma skrzydłowych, a Małecki go gry kombinacyjnej się nie nadaje. Piłka przed siebie i wzrok w murawę aż do linii końcowej i dośrodkowanie to nie u tego trenera.
Ale pan Dariook umie tylko szczerzyć zęby jak debil i lizać ślady stóp Małeckiego Cytat:
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|