The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 10.04.2018, 11:14
Wolfy Napisał:
"Wpadłem zobaczyć czy coś się zmieniło. Nadal forum opanowane przez mitomanów, tylko teraz na cenzurowanym zaczyna być Carillo. Powody te same. I te same rozwiązania - postaw na młodych i 442.
Już mnie nie ma. Szkoda na Was czasu. Skoro 10 lat i kilkunastu trenerów niczego Was nie nauczyło, to jesteście absolutnie niezdolni do nauki."

No Wolfy rozwiązania Carillo w kwestii zarówno ustawienia jak i doboru zawodników też są dalekie od jakiejkolwiek perfekcji co wykazały 2 ostatnie mecze. Paradoksalnie w meczu z Legią ustawienie Wisły to nie było klasyczne 4-3-3 tylko bardziej 4-3-2-1 czyli Halilović i Imaz operowali bliżej drugiej linii a Carlitos bliżej pola karnego i zdało to egzamin celująco.
Ja od trenera oczekuję, że będzie bardziej elastyczny w dopasowywaniu taktyki do tego co dzieje się na boisku. Reakcja w 75 minucie i później, to już nie elastyczna taktyka tylko przerażenie i chaos - tak to wyglądało w meczu z Kuchenkorzem.....
Zawsze byłem przeciwny schematowi - najpierw taktyka, a później dobór piłkarzy, gdyż tych jak zauważyłeś mamy takich jakich mamy....
Z jedne strony ganisz userów za to, że nie dostrzegają faktu, że mamy grupę przeciętnych zawodników, z drugiej nie zauważyłeś, że Carrillo stosuje ustawienie jakbyśmy mieli piłkarzy conajmniej na pierwszą "3".
Płock decydując się w walce z silniejszymi na uważną grę w obronie i precyzyjne kontrataki ugrał wygrane w Białymstoku i Warszawie, my w Warszawie stosując podobną taktykę również wywieźliśmy wygraną. nastawiając się na równą walkę z Kuchenkorzem zostaliśmy wypunktowani....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:33.