
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2017
Offline |
#1
|
|
To spotkanie bardzo przypomina początek sezonu w naszym wykonaniu gdzie wygrywaliśmy lub remisowaliśmy na dużym szczęściu. Spotkanie z Arką wygraliśmy dzięki ich bramkarzowi. Najgorsze jest to, że wszyscy pitolą o nowym ustawieniu a de facto czym ono się różni od tego preferowanego przez Ramireza, w dalszym ciągu gramy dwoma hamulcowymi w środku pola, gry bokami jak nie było tak nie ma.
Ta drużyna nie ma potencjału jak powtórzymy wynik z ubiegłego sezonu to będzie sukces z tym ze ciężko będzie mówić wtedy Panu Junco i zarządowi, że się rozwinęliśmy od tamtego czasu.
Ostatnio edytowane przez Pepinho : 18.02.2018 o godz. 08:44.
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|