
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 02.2011
Offline |
#11
|
|
W Poznaniu cała drużyna pokazała fajny, intensywny futbol, postawili kuchenkom trudne warunki i mimo, że przegrali, to zostawili po sobie lepsze wrażenie niż my. Wiadomo, że za wrażenia nie ma punktów, ale nie o to tu chodzi - to był zwiastun zwyżki ich formy, zwłaszcza piłkarzy ofensywnych, co potwierdzili w kolejnym meczu, w którym areczka nawet nie pierdnęła.
Dlatego mówię - nie należy ich się bać, tylko przygotować na trudny mecz z przeciwnikiem, którego jakość gry wykazuje tendencję wzrostową. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|