
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
#10
|
|
Tez mnie ciekawi o co chodzi z tym rozkreceniem sie Petry. Rozkreceni to oni byli ze trzy miesiace temu z tego co pamiętam, gdzie zaliczyli iles tam meczow bez porazki. Gornik jeszcze jestem w stanie zrozumiec jako trudny rywal ale Wisla Plock u siebie? Serio? Z drugiej strony my prawie w każdym meczu męczymy bułę wiec sam juz nie wiem czego sie spodziewac. Brak Głowackiego niestety to w sumie zadne oslabienie bo w obronie gramy kupe caly czas, obojetnie kto gra.
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 06.12.2017 o godz. 18:06.
![]()
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|