
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2006
Skąd: Zielona Góra
Offline |
#11
|
|
Płaczcie, płaczcie. Mnie też jest smutno, bo była szansa na 3 punkty. Moim zdaniem, póki były siły, to była gra, pressing i walka. Skończyły się siły, skończyła się gra. Od Pereza proponuję się odpier...lić, bo sporo piłek dziś zblokował, sporo główek wygrał. Imaz się starał, chyba nawet za bardzo. Niektóre podania z dupy kompletnie, kombinował trochę niepotrzebnie, ale widać że mu zależy. Wojtkowski póki miał siły, to walczył. Basha też. Balaniuk i Ze niestety nic nie pokazali, częściowo pewnie przez to, że już nie było sił na grę do przodu. Nie zdążyliśmy doskoczyć no i siata. Lech zasłużył na remis. Mówcie co chcecie, mnie się mecz podobał. Dzięki za walkę chłopaki.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|