
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#1
|
|
Basha to byl dzis chyba najlepszy na boisku,w porównianu z Bogusiem to ten drugi juz dzis powienien wysłac do ZUS papiery o rente inwalidzką.
naprawde szanuje i Pawła i Rafała ale to np dzis grał ten drugi nie nadaje sie nawet na okręgówkę bo by został i tam szybko zmieniony.Małecki to samo,trio Polaków odpierdala taka kaszanę,i to nie jest kwestia dziś,tylko od dluugiego czasu . Paradoksalnie mysmy zagrali dobry mecz,wiecej przy pilce ,weicej strzałow,gdyby nie Arsenic i gol na 2;0 to mysle ze remis był w zasiegu,bo napewno od Lubina gorsi nie byliśmy. ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|