
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2004
Offline |
#1
|
|
Trochę dziwne, że wystawia Gonzalesa po takim meczu jak w zeszłym tygodniu. Dobrze byłoby w końcu sprawdzić czy mamy na ławce sensownych zmienników. Wystawianie Brożka to chyba bardziej za zasługi...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2003
Offline |
#2
|
|
Poszukałem w jakich spotkaniach pod wodzą Kiko strzelaliśmy gole po 85tej minucie.
Piast 1-2 Wisła. Brlek strzelił w 92ej. Wisła 3-2 Płock. Bartosz w 86tej dał nam zwycięstwo. Dwie minuty wcześniej Stilić wyrównał. Termalica 2-3 Wisła. Zachara strzela w 92ej. Wisła 1-0 Termalica. Brlek w 89tej. Zabrze 3-2 Wisła. Bartosz w 87mej. Płock 0-1 Wisła. Dziś oczywiście strzelał Carlitos. Za czasów Kiko strzeliliśmy sześć goli po 85tej i pięć razy dały nam one zwycięstwo. Coś niesamowitego. Ramirez to anty-Moskal. Los nam oddaje to, co wtedy zabierał. |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|