
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Member
Od: 04.2016
Offline |
#11
|
|
Świetna wypowiedź pana Wójtowicza! Chciałbym zobaczyć Brozka zamiast Ondraska. dał dobrą zmianę w meczu z Niecieczą. Trzeba uważać przede wszystkim na Angulo, który 3 gole już strzelił i wszystkie 3 były podobne. Urywał się obrońcom i miał sytuacje sam na sam. Trzeba bardzo na to uważać bo to jest powtarzalność. To na pewno nie będzie łatwy mecz. Górnik jest podrażniony poprzednim meczem z Jagiellonią gdy dostali 2 karne, dodatkowo pewnie znowu bedzie ponad 15k na trybunach a u siebie dobrze grają.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|