
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2010
Offline |
#35
|
|
Poukładany i wiedzący co ma grać zespół, to moim zdaniem idealne określenie naszej drużyny po meczu z Pogonią. Mam tu na myśli zadania zespołowe, ale również te indywidualne. Tym bardziej cieszy, biorąc pod uwagę fakt, że był to pierwszy mecz sezonu.
A te "puta madre" w wykonaniu Veleza można też rozumieć jako "za_ebiście". I właśnie ku tej wersji skłaniałbym się najbardziej Jeśli zmęczenie z wykonanej roboty na boisku go nakręca, to znaczy, że ma typowy charakter walczaka.
Ostatnio edytowane przez Tominho : 17.07.2017 o godz. 10:41.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|