The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 16.07.2017, 04:17
1. Pamiętajmy, co było rok temu. Spokojnie, to jeden mecz.

---

2. Ale fajnie Kiko ustawił tę drużynę. Cały czas pressing, cały czas nękanie rywali - ale też z głową, nie siedzimy 90 minut na połowie rywala, czasem press jest zakładany wyżej, czasem niżej.

3. Ustawienie ustawieniem, papier wszystko przyjmie - ale wykonanie też trzymało poziom - Mały, Brlek, Ondrasek, Carlitos, trochę niedoceniany Boguski - kupa wysiłku włożona w to zwycięstwo.

4. Prowadzimy, panujemy nad sytuacją, ale wynik na tyle niebezpieczny, że wielu trenerów bałoby się ryzyka. Ramirez ma na ławce weteranów Brożka i Stilicia i dwóch młokosów Bartosza i Wojtkowskiego, których trzeba ogrywać w dorosłej piłce. Kto wchodzi?

5. Drużyna, drużyna, drużyna. Pierwsza bramka debiutanta i wszyscy biegną cieszyć się razem z nim. Było spięcie z rywalem o jakąś głupotę, cała drużyna biegnie na pomoc. Carlitos widać, że jest trochę niezadowolony, że schodzi, ale jak jest bliżej linii zmienia postawę i motywuje wchodzącego Wojtkowskiego.

6. Nowy lider. Nie wiem czy to stałoby się tak czy inaczej, czy też może odejście Mączyńskiego tu pomogło, ale Brlek poczuł się liderem - to widać w jego grze, to widać w jego komunikacji z drużyną. Kiedy piłkarze cieszyli się z pierwszej bramki to on dał sygnał, żeby ostudzić głowy i grać dalej.

---

Cuesta - refleks fajny, kopać piłkę też umie, ale Pogoń go specjalnie nie przetestowała, więc zobaczymy jak będzie dalej.

Cywka - słabo spisywał się w okresie przygotowawczym, z Pogonią zagrał bardzo przeciętnie, były plusy, ale były i minusy, szczególnie w defensywie. Mam nadzieję, że dyspozycja z wiosny jeszcze wróci i póki co cieszę się, że widać więcej automatyzmów we współpracy na tej pozycji, przede wszystkim w zmianach krzyżowych ze stoperem.

Głowacki - w sparingach wyglądał słabo fizycznie. Z Pogonią nie było po tym śladu. Duża ulga, bo chyba nikt nie wyobraża sobie ligi bez Głowackiego.

Gonzalez - bardzo dobry występ, rywale sobie przy nim nie pograli.

Sadlok - zagrał solidnie, ale z jego potencjałem naprawdę jest w stanie dać więcej.

Velez - czasem człapał jakby pracował w kamieniołomie, a nie grał w piłkę. Kondycyjnie wyglądał jakby mecz odbywał się w Himalajach. Na dokładkę co chwila zapalała mu się lampka - o cholera, miałem być gdzie indziej. Z boku wyglądało to trochę pokracznie, ale swoje zrobił i w zasadzie nie ma się do czego przyczepić. Jeżeli to wszystko wynikało z nadrabianych zaległości treningowych i braku ogrania w systemie, to w pełni dyspozycji może być dużym wzmocnieniem.

Boguski - bardziej grał trzeciego środkowego, niż skrzydłowego. Dużo pracy bez piłki i w destrukcji, robił miejsce kolegom, ale w kilku akcjach ofensywnych też miał swój stempel. Solidny występ.

Małecki - cichy bohater - to co zrobił przy drugiej bramce to doskonałe podsumowanie całego występu - jego i całej drużyny, połączenie zaangażowania, walki do końca i umiejętności. Wydaje się, że fizycznie jest w bardzo wysokiej formie, imponował i siłowo, i szybkościowo. Do tego zaangażowanie i gra zespołowa. Małecki grający w ten sposób co tydzień to kandydat do kadry.

Brlek - jak ten chłopak się rozwinął to szok. Pierwszy sezon pokazał, że umiejętności ma, ale nie daje rady fizycznie i trochę psychicznie. Dzisiaj lider drużyny o dwie klasy przerastający rywali siłą i sprytem w grze ciałem. Do tego doskonały balans, duże umiejętności i praca na całej długości boiska przez 90 minut. Chłopak może zrobić prawdziwą karierę.

Carlitos - no to się chłop przywitał. Doskonałe prowadzenie piłki w pełnym biegu - krótko, dużo kontaktów, pełna kontrola do tego dobra technika podań i strzałów. Wygląda na duże wzmocnienie.

Ondrasek - przypadła mu niewdzięczna robota, ale swoje zrobił. Od niego zaczynała się nasza obrona i trzeba docenić ile wysiłku i walki włożył w ten mecz. Myślę, że trener jest z niego zadowolony i jeżeli coś zmieni w następnym meczu, to wyłącznie ze względów taktycznych, bo Czech zagrał naprawdę dobre zawody.
Ostatnio edytowane przez Uran235 : 16.07.2017 o godz. 04:20.
Zapraszam na mojego piłkarskiego bloga - Futbol Totalny
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:59.