The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
RadekKRK
Member
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 15.07.2017, 09:07
Wisła zaprezentowała się dobrze w tym spotkaniu.
Oglądając jednak mecz miałem wrażenie, że ten sezon będzie kolejnym w którym brakuje balansu pomiędzy skrzydłami.

Wielu użytkowników forum krytykuje Sadloka ( jedni twierdzą, że jest słaby piłkarsko, inni że sabotażysta, jeszcze inni że jest prolegijny - ile osób tyle powodów). Jednak jest to już kolejny mecz w którym para na lewej stronie Małecki-Sadlok współpracuje tak, że ładnie popatrzeć na ich grę. Współpraca tych dwóch piłkarzy przekłada się na co najmniej kilka groźnych sytuacji w meczu. Jest to myślę poziom TOP 5 ekstraklasy jeżeli chodzi o lewą stronę.

Prawa strona jak zawsze słabsza. Brakuje balansu pomiędzy skrzydłami. Marzę o tym, żeby rywal był szarpany z obu skrzydeł. Jeżeli Małeckiego podwajają, żeby była możliwość przegrania na drugą stronę.
Mam takie wrażenie, że Cywka-Boguski to jest para jedynie przeciętniaków ligowych(8-10 miejsce) i nasz slaby punkt. Komentatorzy często podkreślają, że Cywka ładnie dośrodkował albo że jest pracowity. Tylko to trochę za mało. Jak mieliśmy Bobana Jovicia to poziom zabezpieczenia obrony był podobny, jednak w ataku mieliśmy więcej z niego pożytku. Mam nadzieję, że w zimowym okienku transferowym będzie to priorytet aby poprawić tą stronę ewentualnie jeden z obecnych zawodników podniesie swój poziom na tyle aby wygryźć ze składu Cywkę lub Boguskiego.

Wygląda to jednak dobrze.
Mamy teraz u siebie Termalicę, a następnie Górnik Zabrze na wyjeździe. Gdybyśmy w dwóch kolejnych meczach zdobyli 4pkt., mielibyśmy dobry start w lidze.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:46.