The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
DysoN
Senior Member
 
 
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 14.07.2017, 20:40
W ostatnich paru dniach bylem w podrozy sluzbowej w Niemczech i zaskoczyla mnie MAŁA ilość Niemców, tudzież ludzi rasy białej w miejscach ktore odwiedziłem. Jedno sredniej wielkosci miasto w Hesji: gdzie w okolicy dworca kolejowego moze 1 na 3 ludzi był rasy białej (czy też kaukaskiej). We Frankfurcie w dzielnicy finansowej oczywiscie jest czysto, schludnie i pusto.... Ale idac z centrum w kierunku dworca przechodzilem przez dzielnice kasynowo-burdelową gdzie chyba 90% ludzi jakich widzialem etnicznie nie mogło być Niemcami. Paszportów im nie sprawdzałem, pewnie wielu jak nie większość ma obywatelstwo niemieckie jednak wszystko to do kupy razem wygladało słabo. Pierwszy raz Frankfurt udało mi się "zwiedzić" (tj przespacerowalem sie po centrum kilka godzin, wczesniej ogladałem tylko lotnisko podczas przesiadek) i wyglada ze artykuł jaki przeczytałem niedawno iż we Frankfurcie rodowici Niemcy sa juz mniejszosćią to niestety prawda :( W koleji podmiejskiej proporcje sa chyba jeszcze bardziej niekorzystne.
O ile jeszcze bogactwo i władza są w rękach niemieckich to ulice (tj z wszelkiego rodzaju drobnym legalnym i nielegalnym biznesem) wydaja sie byc we wladaniu naplywowych.
DysoN
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:00.