
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 10.2010
Skąd: Garmisch-Partenkirchen.
Online |
#11
|
|
Sądziłem, że Pogoń zrobi ciekawsze transfery, po tym gdy do Szczecina przyszedł Maciek Skorża. Tymczasem jedynie z emigracji wraca Hołota, plus od nas Załuska, czyli nie ma cudów. Mimo wszystko uważam, że nie będzie to dla nas łatwe spotkanie. W jakimś stopniu jesteśmy w przebudowie, nowy bramkarz, nowy napastnik i pewnie jeśli chodzi o obronę jak również pomoc zobaczymy dwóch, a może nawet trzech nowych piłkarzy. Stawiam na nudne spotkanie, zakończone jakimś remisem 1:1. - Bramkę i tak strzeli oczywiście Rafał Boguski.
![]() Nie podejmuje się typowaniu składu. Bóg jeden wie co Kiko wymyśli. Chociaż jak każdy obawiam się kombinowania z tym 3-6-1 czy tam 5-4-1.
Ostatnio edytowane przez X-Ray : 13.07.2017 o godz. 08:40.
![]()
Wiślacki kumplu, wpadnij na mój profil na Twitterze - TUTAJ.
Cytat:
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|