
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#1
|
|
Sezon się skończył nadszedł czas podsumowań, co was zaskoczyło, a co zdenerwowało, co was ucieszyło, a co rozczarowało.Sezon udany czy sezon rozczarowań.Zapraszam do luźnej dyskusji, jak temat nie pasuje to do utylizacji....
![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#2
|
|
PIERWSZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zaskoczenie:uratowanie klubu, uporządkowanie finansów,walka do końca, zmiana stylu i podejścia do gry po przyjściu Kiko Ramireza, Pol LLonch, Patryk Małecki, Rafał Boguski rozczarowanie:olewanie spotkań jak wczoraj z TBB jak z Górnikiem Łęczna, straty punktów z outsiderami- Ruch i Śląsk po -6 zdenerwowanie: brak postępów Alana Urygi, brak napastnika, postawa i forma Semira Stilicia, brak zdolnej młodzieży w pierwszym składzie Po początkowych zawirowaniach sezon na +. Chociaż kolejny już bez pucharów i jakiegokolwiek trofeum. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#3
|
|
dla mnie mega plus (biorąc pod uwagę wszelkie okoliczności) choć wisienką na torcie byłoby zrobienie wczoraj dziecka Termalice
![]() ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2017
Offline |
#4
|
|
Brawa dla TS i szczegolnie Pani Prezes. Oczywiscie nie jestesmy tam gdzie byc powinnismy, duzo nam jeszcze do powrotu "do zdrowia" brakuje ale jest wyrazne swiatelko w tunelu i nie wyglada na pociag.
Jak na klub, który był jedną nogą nad przepaśia ten zeson nie mozna oceniac inaczej niz udany. Dobre transfery Lloncha, Gonzaleza. Reaktywacja Cywki. Mocny zmiennik w osobie Spicica. Sadze, ze nadal mozemy miec jeszcze uzasadnione nadzieje, ze Stilic wroci do siebie oraz, ze Videmont nie powiedzial ostatniego slowa. Najkrocej jak sie da: trzesienie ziemi a pozniej happy end. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
#5
|
|
Sezon na duży +
![]() Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA. Cytat:
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat
Offline |
#6
|
|
Również dołączam się do gratulacji dla całego zarządu (Pani Sarapata, Junco i inni) , bo to oni postawili ten klub na nogi po tym aferzyście meresińskim... wiadomo jest jeszcze wiele do zrobienia, wiele do posprzątania po nieudacznikach którzy nieudolnie zarządzali tym klubem przez lata (mam na myśli głównie jednego 'dobroczyńcę' i jego klakierów) Wierzę, że z obecnym zarządem wyjdziemy w końcu na prostą!
A 6 miejsce na koniec sezonu traktuję jako wielki sukces biorąc pod uwagę w jakiej dupie byliśmy parę miesięcy temu... ![]()
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#7
|
|
Zaskoczenie: że po przejęciu Wisły od hochsztaplera bez matury udało się to wszystko w miarę poukładać w przeciągu naprawdę krótkiego czasu, że może być lepiej bez Cupiała
Zdenerwowanie: położenie pyty na rundzie mistrzowskiej Ucieszyło mnie: sprowadzenie naprawdę solidnych graczy bez kwoty odstępnego, miejsce w tabeli po zakończeniu rozgrywek (byliśmy swego czasu na ostatnim) Rozczarowanie: Ondrasek - ale pewnie za dużo sobie po nim obiecywałem, brak postępów u Alana, Semira będę oceniać po okresie przygotowawczym i 5-6 meczach nowego sezonu |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi
Offline |
#8
|
|
WE'RE STILL ALIVE YEAH, że polecę pearl jamem, i to jest główny plus tego sezonu. Choroba, której ostre symptomy wystąpiły latem zeszłego roku mogła być śmiertelna, ale operacja resekcji się udała. Pacjent okazał się twardym sukinsynem i pod troskliwą opieką niezbyt wprawdzie doświadczonego, ale pełnego entuzjazmu zespołu lekarzy dochodzi do zdrowia. Teraz trwa długa i kosztowna rehabilitacja, na szczęście część wydatków wzięła na siebie rodzina. No i cóż. Rokowania są dobre!
|
|
|
|
Member
Od: 04.2016
Offline |
#9
|
|
Na + :
- cały zarząd i to jak zmieniła się Wisła za rządów TS ( marketing, strona na youtube, nowa strona internetowa ? która powstaje, ilość sponsorów) - miejsce w górnej 8 a dokładniej droga jaką przeszliśmy z ostatniej pozycji w tabeli - Patryk Małecki -Petar Brlek -Pol Llonch - Tomasz Cywka (postęp jaki zrobił bo był beznadziejny) - Rafał Boguski ( ilość goli) Na - : - konflikt kibicowski (Ruch, Widzew , Lechia, Śląsk) ja kibicuje Wiśle i zgody mnie nie interesują. Po co gwizdy? - afera z Meresińskim - Zdenek Ondrasek - Ever Valencia - Cristian Echavarría (turysta z Kolumbii który słynął tylko z zdjęć z Auschwitz i selfie z nowymi korkami) - Hugo Videmont - Mateusz Zachara |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu
Offline |
#10
|
|
Na +
- zarząd i profesjonalne działanie jak na możliwości finansowe jakie mamy - piłkarze i trener na wiosnę pokazali klasę poza 2-3 meczami pełen profesjonalizm - miejsce w tabeli ok a na duzy plus walka o pierwsza ósemke - piłkarze na plus Załuska, Cywka Głowacki Gonzalez ( aczkolwiek ma czasem totalnie głupie zagrania) Sadlok Boguski Małecki Maczynski (super) Llonch (rewelacja) Brlek ![]()
alejasienieznam
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#11
|
|
Na plus:
Uratowanie klubu przez TS i kibiców. Wynik końcowy (6 miejsce) Poukładane gry obronnej i organizacji gry przez Kiko Ogromny postęp w grze: Brleka, Cywki, Lloncha. Wzrost frekwencji. W koncu można miec wrażenie że w klubie na odpowiednich miejscach są odpowiednie osoby. Minusy: Pojedyńcze, fatalne spotkania. Regres w grze: Ondraska, Zachary, Urygi, Brożka, Stillicia. Transfery: Kolumbijczycy, Videmont Kolejny raz mało stawiany na młodzież. Co stało na przeszkodzie by np Chorazka zagral z Termalika? Brak napastnika w drużynie. Nasze zgody. Perspektywy mamy dość bezpieczne. Na pewno musimy kogoś sprzedać i osobiście pozegnalbym za dobre pieniądze Sadloka i Brleka. Toby nam pozwalalo solidnie wyjść na prostą i poczynić rokujace wzmocnienia. Dodam też, że liczę że z klubem się pozegnaja: Buchalik, Miskiewicz, Uryga, Zachara, Ondrasek, Videmont, Pietrzak i kolumbijczycy ( o ile faktycznie Valencia nie widzi u nas perspektyw na aklimatyzacje) |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|