
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 05.2017
Offline |
#4
|
|
Brawa dla TS i szczegolnie Pani Prezes. Oczywiscie nie jestesmy tam gdzie byc powinnismy, duzo nam jeszcze do powrotu "do zdrowia" brakuje ale jest wyrazne swiatelko w tunelu i nie wyglada na pociag.
Jak na klub, który był jedną nogą nad przepaśia ten zeson nie mozna oceniac inaczej niz udany. Dobre transfery Lloncha, Gonzaleza. Reaktywacja Cywki. Mocny zmiennik w osobie Spicica. Sadze, ze nadal mozemy miec jeszcze uzasadnione nadzieje, ze Stilic wroci do siebie oraz, ze Videmont nie powiedzial ostatniego slowa. Najkrocej jak sie da: trzesienie ziemi a pozniej happy end. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|