
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#31
|
|
Cytat:
Chyba nie za dokładnie czytasz moje posty. Ja wiele razy pisałem, że Brożek jest w słabiutkiej formie bo, w ogóle nie dochodzi do sytuacji. W tym meczu zagrał dużo lepiej niż w poprzednich i nie była to tylko akcje, w których strzelał / asystował. Był dużo pod grą tak samo Rafał, dlatego uważam, że zagrali świetny mecz (Rafał wg mnie lepszy, bo powinien kończyć z dwoma golami i asystą), świetnie też raz wyszedł sam na sam i bramkarz instynktownie wybronił. W wielu poprzednich meczach ta dwójka była niestety DUETEM WIDMO. Swoją obecność na boisku zaznaczali głównie w protokole meczowym, w którym widniały składy obu drużyn (i zmiany).
Ostatnio edytowane przez s1mone : 21.05.2017 o godz. 15:13.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2014
Offline |
#32
|
|
Spicić fajny gość, w defensywie solidnie, nawet próbować coś ukąsić wczoraj. Maćka jednak nie wygryzie (jak dla mnie najlepszego ofensywnego obrońcy w lidze), ale przedłużyć go można, skoro lubi grać rolę drugiego.
Zastanawia mnie jednak aktualna rola Stilicia w klubie - Brlek nie był w kadrze, do tego są szanse że chorwat odejdzie, a mimo to zamiast ogrywać Semira i pozwolić mu wrócić do dawnej zajebistej formy, my zmieniamy go w 50 minucie, dalej przy tym trzymając na boisku Boguskiego, z którym rzekomo kontraktu nie przedłużymy. Dla mnie to przygnębiające, bo jeśli w klubie mają cynk, że Petar odejdzie, to priorytetem powinno być ponowne wychowanie Semira na gwiazdę ligi. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2016
Offline |
#33
|
|
To już jest żałosne. Ty byś chciał, żeby po 10 kolejnych fatalnych meczach z rzędu Brożka i Bogusia forum piało peany na ich cześć, bo przecież stara gwardia, bo tyle mistrzostw, bo honor, szacunek, tyle bramek już strzelili, to i tak im się 1 skład należy, nawet jak im się nie do końca chce. Dostają to, na co zasługują teraz, a nie 10 lat temu. Zagrali dobry mecz, to wszyscy ich chwalą, nawet nie przywiązując nawet większej uwagi(słusznie), że grali z 3 C.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2012
Skąd: Krk
Offline |
#34
|
|
Prawda jest taka, że Paweł jest w dramatycznej formie... do tego stopnia, że boi się strzelać... Woli podać niecelnie niz spróbować strzelać w dogodnych sytuacjach.
1. Jakby Brożek był na miejscu Małego to zgrywałby głową do nikogo w pole karne, 2. Miał podobną sytuację i zgrywał... 3. Boguski miał dogodną sytuację i strzelał, podanie do Brożka nie przeszłoby, Paweł pewnie podawałby, 4. Akcja bramkowa, Paweł podaje , Rafał strzela z lewej... wiele podobnych sytuacji zostało zmaszczonych, więc w naszym przypadku można mówić o farcie, normalny napastnik strzelałby, Paweł sie boi dlatego podawał, dobrze się skończyło, być może chciał dać godnie pożegnać się Rafałowi z R22 choć wątpie, 5. Dobrze, że po wypluci piłki przez bramkarza nie wycofywał jej na 11 metr... Generalnie przykro się patrzy i trzeba być głupcem lub ślepcem, aby tego nie dostrzegać. Brożek w słabej formie i tak gwarantował około 10 goli i 40 zmaszczonych sytuacji, teraz jest jeszcze gorzej. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#35
|
|
Tyle,że Brożek wczoraj mówił,że ma zapalenie achillesa oczywiście go nie bronię.
![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów
Offline |
#36
|
![]() No proszę, długo czekać nie musiałem na taki post
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 21.05.2017 o godz. 17:24.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2016
Offline |
#37
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów
Offline |
#38
|
|
Żeby na argumenty dyskusję prowadzić, najpierw trzeba mieć z kim. Napisałeś głupiutki tekst (zupełnie niezwiązany z moimi poglądami na "sprawę Pawła"), więc jak głuptaskowi odpisałem.
Ps. Najgorsze jest to, że "dostają to na co zasługują teraz" od obszczymurków takich jak ty, co to w pampersy srali jak Brożek strzelał dla nas bramki. Nigdy nie twierdziłem, że komuś należy się skład za zasługi - to tak gdybyś chciał ten wątek ciągnąć. Zwracam jedynie uwagę, że w krytyce niektórzy posuwają się zdecydowanie za daleko, szczególnie w stosunku do bardzo zasłużonych dla klubu piłkarzy. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2016
Offline |
#39
|
|
Czy ty przypadkiem sobie nie zaprzeczyłeś w 1 poście i w 1 zdaniu?
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów
Offline |
#40
|
|
Nie, nie zaprzeczyłem - wystarczy doczytać do końca
![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2012
Skąd: Krk
Offline |
#41
|
|
Pawła goni wiek i niestety to widać, liczby go nie bronią. Czy stać go na więcej? Nie wiem...
Głowa swój słabszy okres miał chyba sezon temu i przetrwał, teraz jest naszym mocnym punktem, mam nadzieję, że z Pawłem będzie podobnie, choć mocno w to wątpię, co nie zmienia faktu, że w naszej sytuacji kadrowej jest potrzebny na przyszły sezon. PS oceniam Pawła za cały sezon, nie zaś za wczorajszy pojedynczy mecz, więc tak do końca nie rozumiem serka.. no, ale przywiązanie i sentymenty robią swoje, też chciałbym aby bramki strzegł Artur Sarnat.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 21.05.2017 o godz. 18:39.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 04.2017
Offline |
#42
|
|
Tak się jeszcze odniosę do wczorajszego meczu, wynik cieszy, ale....
1) Przeciwko jakiemu zespołowi graliśmy: a) Dwóch zawodników, którzy wczoraj grali na ŚO, nie grają tam nominalnie, było widać szkolne błędy w ustawieniu b) bramkarz: * Henger 21 lat - 360minut w ekstraklasie obrona od lewej: * Matynia 21 lat - 392 minut * Rapa 27 lat - 2.160 minut * Matras 26 lat - 2.728 minut * Niepsuj 21 lat - 929 minut pomoc: *Tsinstadze 22 lat - 477 minut * Murawski 35 lat - 2.376 minut * Listokwski 19 lat - 677 minut * Kort 22 lat - 1.024 minut * Kowalczyk 18 lat - 104 minuty atak: * Delev 27 lat - 2.300 minut Graliśmy z zespołem opartym na młodych zawodników ze skromnym dorobkiem minut w tym sezonie. Można powiedzieć że zagraliśmy z połową podstawowego składu Pogoni, uzupełnionengo o młodzież. Czy jest to powód do euforii? Nie. 2. Druga połowa do zapomnienia, nie wiem jakie były założenia na drugą część gry, ale zagralismy totalną padakę, bez pomysłu na skonstruowanie akcji. 3. Widoczny brak Brleka, w pierwszej połowie totalnie nie szło nam rozegranie piłki przez środek, gdyby nie młodzież gości mielibyśmy ciężko (Pogoń w ofensywnie zagrała ciekawy mecz) |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#43
|
|
Tak samo nie jest to powód do euforii, jak przegrany w Szczecinie mecz 2:6 nie był powodem do wyrywania sobie włosów z głowy. Tam my zagraliśmy praktycznie rezerwami.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2016
Offline |
#44
|
|
Do euforii może nie, ale do radości na pewno. Z ogórkami potrafiliśmy przegrywać w sparingach, przy czym nie stwarzaliśmy sobie nawet okazji. Druga połowa to pełna kontrola bez parcia do przodu i minuty dla młodych.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#45
|
|
Z Pogonia to własnie chcialem mały rewanzyk za to 2; 6,tam tez bylo chyba 0;4 do przerwy,i byl jescze kiedys taki mecz gdzie my tez gralismy mlodziezowcami ,i tez u siebie z nimi przegralismy.
Nie ma co gadać,Kazia szkoda,ale i tak stamtad odchodzi ![]() ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2017
Skąd: R22
Offline |
#46
|
|
Co do Semira, po meczu wypowiadał się ze juz w przerwie czuł kostkę, ale chciał jeszcze spróbować w drugiej połowie , potem jednak doszli do wniosku żeby nie ryzykować, bo dalej czuł ból. Ja dalej twierdzę (jestem pewien), że po pełnym okresie przygotowawczym, w nowej rundzie będzie kluczowa postacią. Sam wypowiadał się w sobotę w takim charakterze, że w tym sezonie każda minuta jest cenna i nie jest zły ze mało gra bo zdaje sobie sprawę ze nie był w pełni przygotowany do tej rundy, że liczy na nowy sezon. Uwazam, ze nawet jeśli zostanie Petar to będzie ciekawa rywalizacja w środku pola.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#47
|
Każda wygrana 4-0 w LIDZE powinna cieszyć. Czy to z Legią czy to z Bruk-betem czy z osłabioną Pogonią. 4 ....a 0. ![]()
Jazda , Jazda , Jazda Biała Gwiazda!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: skawina
Offline |
#48
|
|
Jeszcze sie taki nie urodzil co by wszystkim dogodzil
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
#49
|
|
Bardzo dobrze żeśmy ich zmielili i wypluli.
![]() Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA. Cytat:
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#50
|
|
Tomaszu Cywko, przepraszam za wszystkie negatywne komentarze.
Obecnie jesteś solidnym PO i dajesz rade. Trzymaj poziom. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#51
|
|
Zdziwię się jeżeli nie zostanie odkryciem sezonu i mówię tu całkiem serio
![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
#52
|
|
Chyba odkrycie sezonu trenera, ze wystawił go na tej pozycji.
![]() Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA. Cytat:
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#53
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2016
Offline |
#54
|
|
"Tajemnicę" drugiej połowy dostatecznie rozjaśnił Brożek w wywiadzie w przerwie - powiedział, że wie, jak się przeciwnicy czują, bo my byliśmy niedawno w takiej samej sytuacji.
Różnica pomiędzy tymi dwoma meczami jest taka, że w Szczecinie była walka do końca i z naszej, i z Pogoni strony. Tutaj mecz skończył się po pierwszej połowie. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#55
|
|
podaj liczby tego bocznego obroncy, odkrycia sezonu ...
![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#56
|
|
wzrost 180 cm numer 19, urodzony 27 czerwca 1988
Poz tym świetnie gra na prawej obronie |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#57
|
|
4 asysty w sezonie. Więcej niż Sadlok.
w ostatnim meczu 93% udanych zagrań [ największy % na boisku] Czyli nie tak źle ![]()
Jazda , Jazda , Jazda Biała Gwiazda!!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2016
Offline |
#58
|
|
Powiedzmy "re-odkrycie" sezonu, bo przychodził tutaj z lepszymi papierami na granie niż np. Brlek (prawdziwe odkrycie sezonu u nas).
Być może nawet jest to kwestia stabilności pozycji i zaufania. Niewykluczone, że w środku pola prezentowałby się jeszcze lepiej, gdyby tam też miał szanse regularnie występować. Ale szans nie ma i nie zanosi się, żeby miał mieć, więc niech się wprawia na tej prawej obronie - Piszczek też się w końcu przekwalifikował ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#59
|
|
^^^
Nie żebym miał coś do Brleka, ale ciężko o jednym z naszych większych transferów gotówkowych mówić w kategoriach odkrycia... to określenie najbardziej pasuje do Lloncha to tak w kwestiach formalnych , bo oczywiście każdy myślący człowiek widzi że Cywka "daje rade" ![]()
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#60
|
![]() Owszem Cywa jak na niego gra bardzo poprawnie, nawet bardzo bardzo ale tskie akcje jak mu odjebala Jaga troszkę rzutują na ocenę ogólna. Ale widzę z c+ dało siemaszke z arki jako odkrycie wiec sory ale Tomek zasługuje bardziej niż ten typek. Powinna bycbodrebna kategoria "najlepsze przekwalifikowanie" i było by miejsce dla Cywki czy Pitrego. ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|