
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#1681
|
Z czysto formalnych względów, gdyby którykolwiek z wyżej plasowanych klubów takowej licencji nie otrzymał. ![]()
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa
Online |
#1682
|
|
Jak dla mnie kluczowym fragmentem wywiadu Pani Prezes jest ten o frekwencji.
Marzena Sarapata napisał(a):
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Offline |
#1683
|
|
Ciekawe... http://m.krakow.sport.pl/sport-krako...pilkarzom.html
Prezes Wisły Marzena Sarapata w rozmowie z nami stwierdziła: - To nieprawda. Niczego nie zalegamy W kwestii pensji i premii mogę powiedzieć, że to nieprawda. Mogę też dodać, że jeśli następują jakieś opóźnienia, to są one uzgadniane z piłkarzami. To jak to w końcu jest, zalegają, czy nie? Bo nasza Pani prezes chyba sami się gubi. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2012
Offline |
#1684
|
* Na tę chwilę zaległości nie ma. * Jeżeli pojawiały się wcześniej, to piłkarze byli o tym informowani PRZED faktem; "Rafał, za trzy dni miałeś mieć planowo wypłatę, ale jej nie będzie. Możesz się jej spodziewać za cztery tygodnie, więc wstrzymaj się z chwilowo z kupnem nowej wędki." |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
#1685
|
|
Ostatnio edytowane przez Dariook : 19.05.2017 o godz. 08:22.
![]() Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA. Cytat:
|
||
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Offline |
#1686
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#1687
|
|
Zaraz podchwycą to kaczki dziennikarskie Knura,Miga i Wesz7o
![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2011
Offline |
#1688
|
|
Każdy artykuł zaczyna się od tego, że Cupiał odszedł z Wisły... co miało miejsce rok temu. Te wypociny przypominają teksty o Miśku, który 15 lat temu rzucił nożem. Powtarzane wciąż te same formułki mające zbudować odpowiedni podkład pod tezę, która brzmi - w Wiśle jest źle.
Oczywiście fakt, że TSowi udało się utrzymać Wisłę SA przy życiu nie ma znaczenia i to nie w tym kontekście piszą o Cupiale. W ich mniemaniu to jest fakt, który dodatkowo podważa wiarygodność klubu. Ot klasyczne sępy, które chcą Wiśle zaszkodzić i szlag ich trafia, że im się nie udaje. A wszyscy klikający i linkujący to gówno mają swój udział w radosnej twórczości tych hien. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2015
Offline |
#1689
|
|
Mamy prosty wybór-wierzyć GW, albo Pani prezes Marzenie Sarapacie, która w ciągu niespełna roku pozyskała do klubu sponsora koszulkowego, dwóch mniejszych sponsorów i 10 partnerów!!!!! Za czasów tej osoby znacząco podniosła się średnia frekwencja na naszych meczach o około 3 tysiące, na co złożyły się 2 komplety stadionowe w ciągu 6 miesięcy, a klubowy marketing wstaje z kolan.
Ja wiem komu można wierzyć..... |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2016
Skąd: Cholerzyn
Offline |
#1690
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Offline |
#1691
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe
Offline |
#1692
|
|
Jeżeli jakikolwiek gryzipiór coś spłodzi, czy to z wybiórczej, czy z Polskiej, czy Dziennika czy z Faktu warto pamiętać że ktoś mu temat zapodał. Czyli taki temat jest........ Czyli nie wszystko jest cacy i klarowne. Materialnie jesteśmy biednym zadłużonym klubem i nie ma co się oszukiwać że po powrocie do TS i poprawie wyniku sportowego nagle wszystkie problemy znikną. NIe tacy prezesi i działacze nie takie już prawdy objawione głosili, co potem życie w bolesny sposób korygowało i koryguje. Większość kopaczy jest w Wiśle dla kasy a nie z miłości. a przy wypłacie nie ma sentymentów. Jak Wisłą jest dla kogoś za niską półką, to wystarczy rzucić kamyk i zrobić lawinę. Długo jeszcze będziemy średniakiem ligowym a co za tym idzie celem dla pismaków.
![]()
Jeśli ktoś nie rozumie, w jakim klubie gra i dla kogo, to niech stąd lepiej odejdzie i nie zawraca głowy - mówi ostro były piłkarz "Białej Gwiazdy", MAREK MOTYKA
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2005
Offline |
#1693
|
Jak widzisz to jest przepisany tekst, a nie rozmowa WIDEO. A wiadomo jak z takimi tekstami.. dziennikarze zazwyczaj nie przepisują slowo w slowo wypowiedziane przez drugiego rozmówcę, ewentualnie jedno zamieszczą tu, drugie tam. Jedno zdanie zle przepisane, lub dodane w zlym miejscu i artykuł od razu inaczej brzmi.. wystarczy spojrzec na tytuł artykułu.. i z którego twardo wynika, że ponad 20 piłkarzy Wisly nie dostaje w ogóle pieniędzy i żyją w skrajnej biedzie. I dlatego mega gwiazda jak Boguski ucieka. Dziennikarz nie moze zrozumiec, ze Boguski odchodzi bo jest słabym piłkarzem i ma 32 lata i nic nowego nie wniesie (tzn rozumie tylko pali głupa) tylko z góry wmawia wszystkim, że odchodzi bo.. nie dostaje pieniędzy. Tak działa manipulacja. A więc tak.. teraz po odejsciu kazdego pilkarza Wisly z klubu bedzie oznaczac, ze odchodzi dlatego bo nie dostaje pieniędzy.. tylko jak to się ma chociazby z przedłuzeniem umowy z Głowackim.. Głowacki powiedzial, ze nad przedluzeniem kontraktu zastanawiał się około 3 minut... jak to mozliwe ze przedluzyl kontrakt z klubem, który mu nie płaci? zapytajcie tego dziennikarzyne.
Ostatnio edytowane przez c. : 19.05.2017 o godz. 11:31.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#1694
|
|
Myślisz, że nie zaglądają na to forum i nie "czerpią" stad informacji? Wiele razy już tak było. Dodatkowym zbiegiem okoliczności jest termin ukazania się tego artykułu - po skandalu w Kielcach. Zapewne po to, aby odwrócić uwagę.
![]()
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#1695
|
|
Cały ten artykuł wygląda jak z dupy wyjęty... Mąka w Slavii....?
![]()
"Kradzione szczęścia nie daje..."
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Offline |
#1696
|
|
Zaległości są i nie jest to żadną tajemnicą, nie jest to tym bardziej historia nowa czy świeża. Jedyne co dziwi to niestety kuriozalne słowa prezes, które dają efekt dokładnie odwrotny do zamierzonego. Chyba nie trudno zgadnąć, że szatnia na takie słowa pozytywnie nie reaguje.
![]()
Eppur si muove!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#1697
|
|
Myślę, że szatnia żyje w zgodzie z Panią prezes i na takie dziennikarskie wypocinki mają wyjebane
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#1698
|
|
Tak napewno. Sa zaleglosci a wmediach pani prezes sobie mowi ze takich nie ma. Napewno zawodnikom to odpowiada.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2005
Offline |
#1699
|
Nie odpowiada http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...kolejny_sezon/ A skoro twierdzisz, ze są zaległości to udowodnij to.
Ostatnio edytowane przez c. : 19.05.2017 o godz. 12:56.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#1700
|
|
Kontrakt lloncha klub mogl przedluzyc sam bo on mial taka klauzule i nie trzeba bylo negocjowac nowefo kontraktu.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2005
Offline |
#1701
|
|
Nie mógł bo z NIEWOLNIKA NIE MA PRACOWNIKA i nikogo na siłę trzymać nie można. Gdyby mu tu nie pasowało i ktoś mu krzywde robił przedluzając z nim umowę wbrew jego woli to rozwiązałby kontrakt z winy klubu powołując się na mityczne zaległości fiansowe
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2011
Skąd: Barlinek/Kraków
Offline |
#1702
|
"klub skorzystał z zapisanej w kontrakcie możliwości przedłużenia umowy z zawodnikiem poprzez jednostronne oświadczenie" |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#1703
|
|
Widzę niektórzy próbują na siłę udowodnić, że w klubie jest mega ch.u.jowo
|
|
|
|
semper fi
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC
Offline |
#1704
|
|
Ukryte opcje na forum co zawsze lubiły mącić.
![]() ![]()
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#1705
|
|
Które zawsze się uaktywniają, kiedy w obieg idzie jakaś zła informacja o sytuacji w Wiśle.
![]()
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Offline |
#1706
|
|
Kontrakt Lloncha został przedłużony automatycznie przez klub, o czym zresztą w tej informacji napisano.
Jak ktoś chce wierzyć w to, że wszystko jest cacy i żadnych zaległości nie ma to niech wierzy. Natomiast fakty są takie, że rzeczywiście sięgają one dwóch miesięcy a słowa Sarapaty działają na szatnię jak płachta na byka. Tyle. ![]()
Eppur si muove!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#1707
|
|
Fakty
![]() Słowo przeciw słowu. Najlepiej jakby Sarapata rzuciła w twarz tym dziennikarzynom od siedmiu boleści wyciągi bankowe - żałuję, że jest to niestety niemożliwe. |
|
|
|
Armia Białej Gwiazdy
Od: 11.2002
Offline |
#1708
|
|
![]() Cytat:
|
||
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#1709
|
|
Znowu szukaja sensacji
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Krakow
Offline |
#1710
|
|
Wyborcza to instytucja ktora zostala stworzona do plucia na wszystko co polskie, niszczenia tożsamosci zakorzenionej w tradycji a jako ze Wisla = Polska to znaczy że będą pluć na nas i nie ma co tym sie podniecac i brac tego na poważnie. Kto to robi jest niespelna rozumu.
![]()
Tylko Wisła!
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|