
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
#10
|
|
To na koniec chciałbym zapytać, czy chciałby Pan, żeby klub przedłużył umowę z Kiko Ramirezem?
- Nie ma nawet dwóch zdań! Trener przyszedł, poukładał drużynę i już można powiedzieć, że zrobił bardzo dobry wynik. Ostatnio straciliśmy trzy bramki, ale generalnie tracimy zdecydowanie mniej goli niż jesienią. Taktycznie wyglądamy dobrze, ciekawe są też treningi, Kiko Ramireza, można od niego wiele się nauczyć, nawet będąc już doświadczonym zawodnikiem. Po tych kilku miesiącach pracy z Kiko Ramirezem, mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że chciałbym, żeby trener został z nami na dłużej. http://www.dziennikpolski24.pl/sport...egia,12029974/ |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|