The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: W jakiej formie chcesz temat meczowy?
Tekst, grafiki i statystyki 128 92,75%
Sam temat bez niczego 10 7,25%
Głosujących: 138. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 18.04.2017, 12:06
Bardzo dobry mecz, wszyscy zagrali na poziomie, słabiej Boguski i Brożek (mało widoczni), chociaż Boguś mógł dupnąć bramkę kolejki tą piętką, z resztą dobitka z nożyc też niczego sobie pod względem technicznym, tylko szkoda, że nie trochę niżej. Ale ganić go nie zamierzam, bo dostał piłkę za plecy i nie było łatwym złożyć się do strzału, ani do dobitki w takiej sytuacji. Bardziej mnie kłuło to, że po prostu był mało pod grą niż ta sytuacja.

Bramkarz, bez zarzutu, parę niedokładnych wykopów pod presją, raz dobrze wyszedł z opresji, tak to raczej nie miał pracy.

W obronie Głowacki SZACUKEN, Gonzalez mu tylko statystował, Cywka najlepszy mecz odkąd do nas przyszedł. No kurde, wreszcie ten jego ciąg na bramkę przekładał się na konkretne dośrodkowania i strzały, bardzo groźne piłki leciały z jego strony, strzały też. Zaczynam wierzyć, że to jednak będzie piłkarz na lata na tą pozycję.

Sadlok trochę gorzej niż nas ostatnio przyzwyczaił, ale i tak poprawnie. Małecki.... pierwszy dobry mecz od dawna. Naprawdę w tym meczu pokazał klasę i mimo, że parę razy spieprzył to i tak to był taki Patryk jakiego chcemy oglądać.

W środku pola rewelacyjnie Llonch, nieźle Mączyński (chociaż świetne zagrania przeplatał głupimi stratami), Stilić w porządku, ale o dziwo najbardziej wyróżnił się strzałem głową, a to przecież nie jest jego mocna strona.

Paweł Brożek.... pierwszy do wymiany. Moim zdaniem Zachara w 30 minut robi dużo więcej niż Paweł w 60 niestety i powinien go zluzować w kolejnym spotkaniu. Z resztą po Zacharze widać, że jedyne czego potrzebuje to czas i zaufanie, bo to że ma łatwość do dochodzenia do sytuacji widzi chyba każdy. Wracając do Pawła - uważam, że w obecnej dyspozycji oferowanie mu nowego kontraktu to nie jest najlepszy pomysł, chyba, że po prostu jest tani - to wtedy taki doświadczony napadzior wchodzący z ławki może dużo wnieść do naszej gry. Na pierwszy skład moim zdaniem nie zasługuje.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 18.04.2017 o godz. 12:10.
Odpowiedz cytując
WioReXXX
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 18.04.2017, 12:19
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Bardzo dobry mecz, wszyscy zagrali na poziomie, słabiej Boguski i Brożek (mało widoczni), chociaż Boguś mógł dupnąć bramkę kolejki tą piętką, z resztą dobitka z nożyc też niczego sobie pod względem technicznym, tylko szkoda, że nie trochę niżej. Ale ganić go nie zamierzam, bo dostał piłkę za plecy i nie było łatwym złożyć się do strzału, ani do dobitki w takiej sytuacji. Bardziej mnie kłuło to, że po prostu był mało pod grą niż ta sytuacja.

Bramkarz, bez zarzutu, parę niedokładnych wykopów pod presją, raz dobrze wyszedł z opresji, tak to raczej nie miał pracy.

W obronie Głowacki SZACUKEN, Gonzalez mu tylko statystował, Cywka najlepszy mecz odkąd do nas przyszedł. No kurde, wreszcie ten jego ciąg na bramkę przekładał się na konkretne dośrodkowania i strzały, bardzo groźne piłki leciały z jego strony, strzały też. Zaczynam wierzyć, że to jednak będzie piłkarz na lata na tą pozycję.

Sadlok trochę gorzej niż nas ostatnio przyzwyczaił, ale i tak poprawnie. Małecki.... pierwszy dobry mecz od dawna. Naprawdę w tym meczu pokazał klasę i mimo, że parę razy spieprzył to i tak to był taki Patryk jakiego chcemy oglądać.

W środku pola rewelacyjnie Llonch, nieźle Mączyński (chociaż świetne zagrania przeplatał głupimi stratami), Stilić w porządku, ale o dziwo najbardziej wyróżnił się strzałem głową, a to przecież nie jest jego mocna strona.

Paweł Brożek.... pierwszy do wymiany. Moim zdaniem Zachara w 30 minut robi dużo więcej niż Paweł w 60 niestety i powinien go zluzować w kolejnym spotkaniu. Z resztą po Zacharze widać, że jedyne czego potrzebuje to czas i zaufanie, bo to że ma łatwość do dochodzenia do sytuacji widzi chyba każdy. Wracając do Pawła - uważam, że w obecnej dyspozycji oferowanie mu nowego kontraktu to nie jest najlepszy pomysł, chyba, że po prostu jest tani - to wtedy taki doświadczony napadzior wchodzący z ławki może dużo wnieść do naszej gry. Na pierwszy skład moim zdaniem nie zasługuje.
Ze wszystkim jak najbardziej sie zgodze, ale mimo wszystko zwrocilbym uwage na to, ze napastnikowi jest o wiele latwiej kiedy wchodzi z lawki.

Brozek wczoraj slabiej, lepiej jak wszedl Zachara, ale np z Korona bylo na odwrot. To Brozek zrobil bardzo dobra zmiane wchodzac za Ondraska.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:04.